• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 131 132 133 134 135 … 141 Dalej »
nie wiem co jest ;/

nie wiem co jest ;/

xardas51 Offline

Wtajemniczony


Postów: 48
Reputacja: 0
#1
12.07.2010, 22:07
A wiec tak.
Jade sobie Simkiem jakieś 5km i nagle z chodzi z obrotów ale jedzie, jednak jak jest na luzie to czasem gaśnie jednak da sie go odpalic i jechać dalej ale nie ma tyle mocy co na początku.
Dodam że silnik dotarty zapłon raczej w porządku.
Proszę o jakieś porady


http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/94455


Życie jest po to, by jeździć na moto!!
SimDriver Offline

Weteran


Postów: 534
Reputacja: 6
#2
12.07.2010, 22:17
może coś do gaźnika wpadło jaki syf lub coś podobnego często się tak zdaża mi to samo się zdażyło


                http://www.bikepics.com/members/simdriver/88sr-50/         
            http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR_50/91281
                     
  Simson SR
Rok: 1988
Pojemność: 60/4/3
Gaźnik: Orginał i fajnie jeździ
V-max: 90
Instalacja: 12V
Skrzynia: 4B
Tłumik: Oryginalny a Leo Vince na sprzedaż

Jest Simson...Jest impreza !! Crunhips !!
Lazer Offline

Weteran


Postów: 692
Reputacja: 23
#3
12.07.2010, 22:27
Dokładnie Smile Wyczyść gaziol i ustaw na dobre obroty


Potrzebujesz pomocy? Pisz zawsze chętnie pomogę Smile
Szymq3 Offline

Weteran


Postów: 911
Reputacja: 18
#4
12.07.2010, 22:54
zobocz se gaźnik


maykee Offline

Doświadczony


Postów: 122
Reputacja: 5
#5
13.07.2010, 01:32
U mnie powodem był syf w gaźniku. Looknij w niego porządnie Smile


Patryk Niedostępny

Weteran


Postów: 961
Reputacja: 14
#6
13.07.2010, 23:10
Kolego posprawdzaj wszystko. Mi jak sie coś spiepszy to zawsze pierwsza sprawa sprawdzam iskre, wymieniam świece, czyszcze gaznik, reguluje, ustawaiam zapłon itp. Posprawdzaj sobie wszystko na spokojnie a napweno rozwiazesz swój problem.


                                  SimsoN S 125

      http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/57494
xardas51 Offline

Wtajemniczony


Postów: 48
Reputacja: 0
#7
13.07.2010, 23:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2010, 06:41 przez xardas51.)
Przeczyściłem gaźnik to od razu inaczej chodzi. Dzięki koledzy Wink


http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/94455


Życie jest po to, by jeździć na moto!!



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rzezi coś i nie wiem co Xenoncat 2 1,177 30.03.2021, 12:30
Ostatni post: Qwet
  Iskra jest, paliwo jest, kompresja jest nie odpala Kamiel 6 3,191 20.07.2019, 20:54
Ostatni post: Kamiel
  Nie wiem czego to wina. Simek46 16 4,588 13.04.2017, 09:49
Ostatni post: jaro5
  Simson S51 nie odpala, nie wiem co się dzieje! janos999 5 3,132 02.07.2014, 21:38
Ostatni post: Szynka
  nie wiem co z nim nie tak kazmo 24 6,423 13.04.2014, 09:45
Ostatni post: kazmo

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa