27.05.2010, 20:55
witam mam problem z sismonem kupiłem silnik no i założyłem swój stary zapłon platynkowy no i go założyłem i istry nie było więc kupiłem platynki i kondersator no i założyłem iskra jest i zapalił pojeździłem kilka metrów i zaczęło strzelać z tłumika ,gaźnika i strasznie słaby się zrobił włącze mu jedynke a on ledwo co idzie , no a na luże do połowy manetki jest ok ale dalej jak przekręce to zaczyna strzelać z tłumika ,gaźnika i jak chwile pochodzi to się nagrzewa aż się tłumik fioletowy się robi, jeszcze mam pytaniejak podłączyć kondersator i platynki bo ja mam z platynek na kondersator i z platynek na cewkę zapłonową i z cewki wyjście do cewki wn.[/color] jak nie wiem co sie dzieje PROSZĘ O POMOC
Z GÓRY DIĘKI
Z GÓRY DIĘKI




! przerabiałem w swoim simku ostatnio zapłon ustawiałem gnoja na różne sposoby i jak ,źle był simek ustawiony to simek strzelał... Więc ustaw dobrze zapłon...
Jak masz gdzieś blisko dobrego elektryka to ci powinien zrobić:p
