• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 132 133 134 135 136 … 141 Dalej »
niechce wejści na obroty ,strzela z tłumika i gażnika

niechce wejści na obroty ,strzela z tłumika i gażnika

Strony (2): 1 2 Dalej »
simson28 Offline

Wtajemniczony


Postów: 35
Reputacja: 0
#1
27.05.2010, 20:55
witam mam problem z sismonem kupiłem silnik no i założyłem swój stary zapłon platynkowy no i go założyłem i istry nie było więc kupiłem platynki i kondersator no i założyłem iskra jest i zapalił pojeździłem kilka metrów i zaczęło strzelać z tłumika ,gaźnika i strasznie słaby się zrobił włącze mu jedynke a on ledwo co idzie , no a na luże do połowy manetki jest ok ale dalej jak przekręce to zaczyna strzelać z tłumika ,gaźnika i jak chwile pochodzi to się nagrzewa aż się tłumik fioletowy się robi, jeszcze mam pytaniejak podłączyć kondersator i platynki bo ja mam z platynek na kondersator i z platynek na cewkę zapłonową i z cewki wyjście do cewki wn.[/color] jak nie wiem co sie dzieje PROSZĘ O POMOC
Z GÓRY DIĘKI


sz4et0m Offline

Mentor


Postów: 1,154
Reputacja: 10
#2
27.05.2010, 21:02
zapłon?


Spawanie wydechów.
S i Sr
Kontakt PW
Spawanie Aluminium
-nadspawywanie cylindrów,karterów
-dospawywanie żeberek
-i wiele innych...
GG: 10286989 BP: http://bikepics.com/members/sz4et0m
akusioll Niedostępny

Doktor Hous'e ^^


Postów: 592
Reputacja: 25
#3
28.05.2010, 13:42
(27.05.2010, 21:02 )sz4et0m napisał(a): zapłon?

No jak ci tlumik fioletowy to benzyna zalewa rure, to sie pozniej zapala i satysfakcja gwarantowana. Cos masz z gaznikiem.... Wymien go najlepiej, lub jak masz jakiegos znajomego co ma sima to wez przeloz i zobaczysz..


Pomogłem, + do reputacjiSmile
GAZ JEST DO ZAPALNICZEKBiggrin
simson28 Offline

Wtajemniczony


Postów: 35
Reputacja: 0
#4
28.05.2010, 13:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.05.2010, 21:07 przez Kubeck.)
a może jakiś dało by rade go wyregulować, może pływak


Lazer Offline

Weteran


Postów: 692
Reputacja: 23
#5
28.05.2010, 15:35
(28.05.2010, 13:55 )simson28 napisał(a): a morze jakiś dało by rade go wyreguowaci morze pływak

Przy takiej sprawie pozostaje tylko wymiana...


Potrzebujesz pomocy? Pisz zawsze chętnie pomogę Smile
Bohun221 Offline

Weteran


Postów: 733
Reputacja: 22
#6
28.05.2010, 17:31
zobacz czy zapłon nie jest opóźniony


SIMSON <3
Pomogłem ? Punkt ? Nie musisz ! Nie robię tego na pokaz. Daj go komuś komu się przyda. wnp
akusioll Niedostępny

Doktor Hous'e ^^


Postów: 592
Reputacja: 25
#7
30.05.2010, 08:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2010, 10:26 przez Kubeck.)
Mogą być tez pierscionki doje*ane...


Pomogłem, + do reputacjiSmile
GAZ JEST DO ZAPALNICZEKBiggrin
kamilo4195 Offline

Mentor


Postów: 1,229
Reputacja: 19
#8
30.05.2010, 12:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2010, 12:29 przez kamilo4195.)
Ludzie jakie wy głupoty piszecie tacyyy znafcy choć nie wszyscy!! zapłon masz przestawiony i tyle ..!!!! przerabiałem w swoim simku ostatnio zapłon ustawiałem gnoja na różne sposoby i jak ,źle był simek ustawiony to simek strzelał... Więc ustaw dobrze zapłon...!!! GAŹNIKA NIE MUSISZ WYMIENIAĆ!!!!!!!! A JAK CHCESZ TO MOŻESZ KUPIĆ KOMPLET NAPRAWCZY ALE TO JEST NIEPOTRZEBNE BO MASZ ŹLE ZAPŁON USTAWIONYYYY...!!!!


.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.


Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile
akusioll Niedostępny

Doktor Hous'e ^^


Postów: 592
Reputacja: 25
#9
30.05.2010, 17:45
Ty no jasne, na wszystkie pytania: odpowiadzasz <<zaplon>>... Na stuki-zaplon, ze nie zapala niekiedy- zaplon... To moze jak nie bedzie paliwa to tez powiesz -zaplon??Biggrin


Pomogłem, + do reputacjiSmile
GAZ JEST DO ZAPALNICZEKBiggrin
sz4et0m Offline

Mentor


Postów: 1,154
Reputacja: 10
#10
30.05.2010, 17:48
większośc awari w simku to gaźnik/zapłon Biggrin


Spawanie wydechów.
S i Sr
Kontakt PW
Spawanie Aluminium
-nadspawywanie cylindrów,karterów
-dospawywanie żeberek
-i wiele innych...
GG: 10286989 BP: http://bikepics.com/members/sz4et0m
dziedzic122 Offline

Wprawiony


Postów: 87
Reputacja: 0
#11
30.05.2010, 20:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.05.2010, 21:20 przez Kubeck.)
moim zdaniem to zapłon W starym simku jak zapłon mi sie przestawił to tez strzelał przestawiłem z 1mm i było gitara nie strzelał wiec ja stawiam na zapłon Biggrin


Simson s51

Pj http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/103046

Zajeżdzam na dysko i mowie do dziewczyn stojących obok mnie

" Hej laska Chesz sie przejechac?? To mnie popchaj "
simson28 Offline

Wtajemniczony


Postów: 35
Reputacja: 0
#12
30.05.2010, 20:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2010, 21:09 przez Kubeck.)
no ale ja próbowałem na różne sposoby opóźniałem ,przyspieszałem no i nic a platynki też przestawiałem ale przerwe mam minimalną bo tak chociaż mi odpali .. bo jak większa przerwa to ni h*ja nie odpali no i na świecy ustawiam przerwe i też jest minimalna bo jak duża to nie odpali ... no mam jeszcze 3 pytania 1 pytanie, dlaczego iskrzą się platynki no kupiłem nowe platynki, kondensator no i się iskrzy 2 pytanie chciałem kupić świece jaką polecacie najbardziej bo ja zawsze jeździłem na iskrach no i był git 3 pytanie jak macie podczepiony platynki, kondensator no bo ja mam od kondensatora idzie mi jeden kabel na platynki a z platynek do cewki a z cewki do cewki wn a jak wy macie ...... dziś go odpaliłem no i chodził nawet nawet ale i tak słaby strzela no i zobaczyłem że nie raz leć benzyna tam gdzie jest łączenie tłumika z końcówką


dziedzic122 Offline

Wprawiony


Postów: 87
Reputacja: 0
#13
31.05.2010, 15:04
Gdzieś masz przebicie Mozę masz źle podłączona elektrykę Huh Jak masz gdzieś blisko dobrego elektryka to ci powinien zrobić:p


Simson s51

Pj http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/103046

Zajeżdzam na dysko i mowie do dziewczyn stojących obok mnie

" Hej laska Chesz sie przejechac?? To mnie popchaj "
simson28 Offline

Wtajemniczony


Postów: 35
Reputacja: 0
#14
31.05.2010, 16:33
naraże to mam podłączony zapłon tylko pod iskrę a czy mogły się wyrobić pierścienie bo coś mi stuka mi się zdaje że pierścienie


akusioll Niedostępny

Doktor Hous'e ^^


Postów: 592
Reputacja: 25
#15
31.05.2010, 21:21
Mowie ci ziomker, pierscionki masz dojebane.... Byc moze poszo na nich zabezpieczenie- tak bylo u mojego kuzyna- dzialo sie to samo.... piescionki byly dojebane.... zabezpieczenia na jednym nie bylo i sie obkrecal do okola


Pomogłem, + do reputacjiSmile
GAZ JEST DO ZAPALNICZEKBiggrin

Strony (2): 1 2 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  SIMSON S51 strzela Przerywa BOCIAN85 8 1,885 15.09.2022, 19:05
Ostatni post: BOCIAN85
  Wolne obroty/ regulacja gaznika hideONfatty 15 5,175 17.10.2021, 10:11
Ostatni post: adasiek1111
  Simson strzela z wydechu tylko przy odpalaniu starterem. Heder 23 7,254 12.10.2019, 18:11
Ostatni post: Heder
  Simson strzela z gaźnika Dawid212 24 7,992 03.10.2018, 23:09
Ostatni post: jaro5
  simson strzela z wydechu i nie kręci na maksa oraz nie ma za bardzo sily #Kacper0o 4 2,495 11.09.2018, 07:09
Ostatni post: Frugas09

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa