• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 187 188 189 190 191 … 221 Dalej »
Opłaca się kupić ?

Opłaca się kupić ?

GluchyTT Offline

Początkujący


Postów: 11
Reputacja: 0
#1
31.10.2011, 22:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.11.2011, 00:17 przez GluchyTT.)
Opłaca się kupić za 1500 zł ?

[Obrazek: 1891339121]

Wersja 4 biegowa 12v
Przebieg 4600km

Wymieniane było :

-Szczęki Hamulca tył na nowe DDRki
-Gumy podnóżków
-sprężynę biegów jak i uszczelkę
-Manetki
-Sprężynę biegów
-Simeringi na całym silniku
-Gaźnik na BVF
-Przerywacz kierunkowskazów jak i żarówki
-licznik
-Korki wlewu oleju
-Olej wymieniałem simeringi,
-Amortyzatory tył z MZ
-Przód lampa H4
-Do akumulatora zalałem świeżego elektrolitu jak i go naładowałem więc nie powinno być z nim problemu
-platynki na MZA i kondensator

Simson jest ubezpieczony jeszcze 9 miesięcy a przegląd ma ważny jeszcze pół roku

Gościu mówi, że bez negocjacji bo już wcześniej zniżył o 200zł
Mówi też, że pali od kopa ^^

ZAŁATWIAM KASĘ I JADĘ GO ZOBACZYĆ ^^



[Obrazek: zielonooltetlofirefox.jpg]

POMOGŁEM ? DAJ +
FREAK150 Offline

Zaawansowany


Postów: 414
Reputacja: 47
#2
31.10.2011, 22:17
Ładny simek cena też przystępna może jeszcze da się trochę stargować. Musisz pojechać obejrzeć przejechać się i będziesz wiedział wszystko.


o/_______\o
(Oo=00=oO)
[] =****= []
mekal992 Offline

Wtajemniczony


Postów: 34
Reputacja: 0
#3
31.10.2011, 23:22
ja bym na twoim miejscu go kupił


Sebson Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 13
#4
31.10.2011, 23:57
Bym go bral bez zastanawiania sie tylko jeszcze czy wszystko ok z silnikiem jak pali praca silnika itp


http://i43.tinypic.com/21mt3m9.jpg Nieregulaminowa grafika (500x150)/Kamilo
Simson S51 By Sebson

Regeneracja polerka reflektorów plastikowych tanio !
Mechanika,lakiernictwo odczytywanie błędów aut z grupy VAG
Napisz : sebsongarage@wp.pl lub GG:46322077 dowiedz się więcej !
kamilo4195 Offline

Mentor


Postów: 1,229
Reputacja: 19
#5
01.11.2011, 20:56
zawsze targuj Smile musi zejśćWink


.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.


Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile
sr-ka Offline

Doświadczony


Postów: 205
Reputacja: 4
#6
01.11.2011, 21:53
Jest filmik na YT jak zostaje zatarty Biggrin http://www.youtube.com/watch?v=q0KRWBM57aI Biggrin




SIMSON SR50
Rok:1988
Pojemność:60/2 niedługo 60/4/3
Gaźnik:16N1
V-Max:80 km/h
Instalacja:12V
Skrzynia biegów:4 biegowa
Tłumik:bez wkładu
Tuning:tylko lekki lifting

Jeśli Ci pomogłem daj + Smile
GluchyTT Offline

Początkujący


Postów: 11
Reputacja: 0
#7
01.11.2011, 21:53
Spróbuje wytargować ^^


[Obrazek: zielonooltetlofirefox.jpg]

POMOGŁEM ? DAJ +
sr-ka Offline

Doświadczony


Postów: 205
Reputacja: 4
#8
01.11.2011, 22:11
http://allegro.pl/piekny-simson-s51-endu...95207.html ten ładny i tani jakbyś chciał Smile




SIMSON SR50
Rok:1988
Pojemność:60/2 niedługo 60/4/3
Gaźnik:16N1
V-Max:80 km/h
Instalacja:12V
Skrzynia biegów:4 biegowa
Tłumik:bez wkładu
Tuning:tylko lekki lifting

Jeśli Ci pomogłem daj + Smile
Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#9
02.11.2011, 13:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2012, 22:37 przez Piotrek111938.)
Zadbany simek i w miarę ciekawa cena. Jeżeli dba o wygląd (tak jak widać na zdjęciu) to i dba o silnik.

Opłaca się, szybko podejmuj decyzję kupna, bo może być już sprzedany. A w tych czasach ciężko o zadbanego sima na sprzedaż i w takiej cenie.


Hehe gadaj że z daleka jesteś, może ci obniży cenę.


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".




  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opłaca się simsona? motocykle_123 3 1,637 08.10.2018, 09:58
Ostatni post: Golibroda
  Czy Tapox-2k się opłaca Grzegrzyk 3 2,667 12.09.2018, 21:49
Ostatni post: Paul S.
  S51.Czy warto kupić/się opłaca dół silnika z linku poniżej? jaroslaw97 18 5,227 20.10.2016, 21:20
Ostatni post: Przemek.1997
  Czy opłaca się go kupić Fruler 6 2,769 22.08.2015, 19:53
Ostatni post: Enduro.s70
  Czy opłaca się dawać motor do mechanika ?? Bodzio4351 7 3,968 21.10.2014, 20:30
Ostatni post: bykuu93

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa