• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 182 183 184 185 186 … 221 Dalej »
Osłony nóg

Osłony nóg

maciek666 Offline

Wtajemniczony


Postów: 36
Reputacja: 0
#1
06.01.2012, 21:48
Witam, mam pytanie, kupiłem simka sr50 i ma trochę zniszczone owiewki (cóż 800zł...) co sądzicie o tych, czy może ktoś je ma?
http://allegro.pl/oslony-nog-simson-sr50...02973.html


pypu140 Offline

Mentor


Postów: 1,277
Reputacja: 29
#2
06.01.2012, 22:08
no owiewki jak owiewki zakładaj i będąSzczerbol bo za bardzo nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujeszWink


piwo
maciek666 Offline

Wtajemniczony


Postów: 36
Reputacja: 0
#3
06.01.2012, 22:21
chodziło mi o ich jakość, czy nie połamią się przy montażuSmile, spasowanie (czy nie będą odstawać) itp.


W3exe Offline

Tabori Tuning !


Postów: 650
Reputacja: 22
#4
06.01.2012, 22:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2012, 22:32 przez W3exe.)
z takiego czegos sa chyba zrobione dachy w starych ursusach Szczerbol2 Szczerbol2 Szczerbol dosc mocny material poki sie nie przewrocisz. po go złamiesz. Moze lepiej kupic metalowe. Lub po prostu pomalowac stare Smile


http://www.bikepics.com/members/w3exe
gg: 47665085
pypu140 Offline

Mentor


Postów: 1,277
Reputacja: 29
#5
06.01.2012, 22:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2012, 22:54 przez pypu140.)
raczej powinny być mocne, bo nie są raczej robione z takiego plastiku jak zabawkiWink
a tak w ogóle to zły dział, ale już załatwioneWink


piwo
maciek666 Offline

Wtajemniczony


Postów: 36
Reputacja: 0
#6
06.01.2012, 22:52
Tylko że nowe metalowe są nie do zdobycia a jak już są to przekraczają wartość simsonaSmile. A używane metalowe czy moje są pogięte i popękaneSad, dlatego pomyślałem o plastikowych. Ma je może ktoś założone?


Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#7
07.01.2012, 00:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2012, 22:23 przez Piotrek111938.)
Plastikowe?- jedna gleba i po nich. Na seryjnych metalowych jak się wyje**łem to się wgniotły.

Ogólnie osłony są na wierzchu, ciężko o nie zadbac aby były w jak najlepszym stanie. Metalowe zawsze pomalujesz i jedziesz, a plastikowych przecież nie będziesz np. z szosy zbierał kawałków.


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".

valterter2 Offline

Wprawiony


Postów: 92
Reputacja: 0
#8
02.02.2012, 22:47
Mhh
Jak się wywrócisz na blaszanych pogniesz
A jak się wywrócisz na plastikach to je połamiesz
Decyzja należny do cb
Kumpel ma plastik dobrze się spisują polecam


Simson S51 1982
*Cylinder: 60/5/3
*Tłok: MZA James staczany
*Gaźnik: Amal 21
*Wydech: Spawany 9500 By platek56
*Wał: S51 wypełniacze
*Skrzynia: 4B
*Filtr powietrza: Gąbkowy niski /niebieski
*Zapłon: platyny
*Zębatka zdawcza: 15


Mój sprzęt: http://www.bikepics.com/members/valterter2/82s51/
http://polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S-51/118113




  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Osłony nóg simson sr50 MichaSr 1 1,884 17.03.2017, 13:40
Ostatni post: arturwietnam
  handbary / osłony na ręce - mocowanie Roger 1 1,423 11.11.2014, 14:19
Ostatni post: Ponczek345
  Osłony nóg Patryk1997 5 3,260 03.05.2013, 08:26
Ostatni post: Andrzej XD
  Przednie osłony pitas2233 8 3,091 12.10.2011, 09:42
Ostatni post: pitas2233

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa