06.01.2012, 21:48
Witam, mam pytanie, kupiłem simka sr50 i ma trochę zniszczone owiewki (cóż 800zł...) co sądzicie o tych, czy może ktoś je ma?
http://allegro.pl/oslony-nog-simson-sr50...02973.html
http://allegro.pl/oslony-nog-simson-sr50...02973.html

bo za bardzo nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz
, spasowanie (czy nie będą odstawać) itp.
, dlatego pomyślałem o plastikowych. Ma je może ktoś założone?
