• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Elektryka v
« Wstecz 1 … 53 54 55 56 57 Dalej »
Pali pierwszy bezpiecznik

Pali pierwszy bezpiecznik

bombi3d5 Offline

Doświadczony


Postów: 222
Reputacja: 0
#1
29.08.2010, 10:25
Witam!!
Od czasu gdy naprawiłem kierunkowskazy w moim simku pali mi pierwszy bezpiecznik gdy kluczyk daje na wyłączenie. Co mam zrobic jak ?? jak to naprawic?? Z góry dzięki za pomoc Biggrin


kamilo4195 Offline

Mentor


Postów: 1,229
Reputacja: 19
#2
29.08.2010, 18:19
po prostu gdzieś CI jakiś kabel masuje i dlatego pali..;P przejrzyj kable..;p


.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.


Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Simson s51/1 12v elektronik jaki bezpiecznik? SKIRZAK 0 188 30.12.2025, 13:17
Ostatni post: SKIRZAK
  Jak podłączyć bezpiecznik? Jarek-simson 5 1,292 08.03.2024, 15:16
Ostatni post: IFA_1988
  Bezpiecznik Kacper.Ppppp 6 2,149 19.12.2022, 18:17
Ostatni post: adasiek185
Question Ciągle pali bezpiecznik na akumulatorze Elest 4 5,045 17.06.2015, 18:26
Ostatni post: jaroslaw97

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa