29.08.2010, 10:25
Witam!!
Od czasu gdy naprawiłem kierunkowskazy w moim simku pali mi pierwszy bezpiecznik gdy kluczyk daje na wyłączenie. Co mam zrobic jak ?? jak to naprawic?? Z góry dzięki za pomoc
Od czasu gdy naprawiłem kierunkowskazy w moim simku pali mi pierwszy bezpiecznik gdy kluczyk daje na wyłączenie. Co mam zrobic jak ?? jak to naprawic?? Z góry dzięki za pomoc

