• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 180 181 182 183 184 … 221 Dalej »
plomba wydłubana

plomba wydłubana

TERY Offline

Weteran


Postów: 720
Reputacja: 24
#1
08.03.2012, 20:31
witam mam pytanie dostąłem gaźnik 16n3xxx był za darmo to wziełęm Biggrin pytanie brzmi czy mozna zakleić tą plombe od kanaliku który idzie od dyszy obrotów biegu jałowego co łączy się z ssaniem ? pomysł mam takize wkręcił bym do oporu w miejsce plomby śrubke i klejem zalał zda egzamin ?


Wolwo Offline

Weteran


Postów: 510
Reputacja: 30
#2
08.03.2012, 23:55
Ze śrubką nie głupia myśl.


Sprzedam dużo częsci do Simsona---> http://www.bikepics.com/members/wolwo/p1/
BikePics ---> http://www.bikepics.com/members/wolwo/

GG: 3129575



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Plomba gaźnika. Dawid.xD 5 2,284 09.08.2015, 16:56
Ostatni post: GenerałDimitrov
  Plomba gaźnik FrasicaPL 3 2,754 13.05.2014, 23:17
Ostatni post: pss

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa