• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 188 189 190 191 192 … 221 Dalej »
Pomysł na zamocowanie obrotomierza

Pomysł na zamocowanie obrotomierza

michal939 Offline

Początkujący


Postów: 19
Reputacja: 0
#1
05.10.2011, 14:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.10.2011, 14:56 przez michal939.)
Posiadam obrotomierz od Poloneza,wskazuje poprawnie i nie mam pomysłu na jego przymocowanie,a chcę zachować oryginalną tarczę ze względu na ładne podswietlenie,jakieś pomysły?
Myślałem żeby go wsadzić do obudowy licznika/obrotka od jakiegoś moto.
Fotki poglądowe
[Obrazek: 1972790796e16201m.jpg]
[Obrazek: 3493d6138e296d2am.jpg]


Simson s51/1 B 12v 1989r
http://polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S-51/118199
adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#2
05.10.2011, 19:14
ja zrobilem tak. Rozebralem licznik od jawy ts. Zrobilem pasowny krazek z bezbarwnej pleksy 1cm grubosci. Do tego zamocowalem caly uklad wraz z tarcza i przykrecilem do obudowy za pomoca trzech wkretow wkreconych na obudowie w plekse. Ladnie wyglada i dobrze dziala


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
michal939 Offline

Początkujący


Postów: 19
Reputacja: 0
#3
06.10.2011, 14:07
Bo mi chodzi żeby oryginalna tarcza została,bo w nocy jest fajny efekt podświetlenia Wink


Simson s51/1 B 12v 1989r
http://polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S-51/118199
adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#4
06.10.2011, 18:35
bez przerobek NIC nie zaadoptujesz...


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Montaż linki licznika/obrotomierza Supryk 3 1,857 28.07.2017, 09:53
Ostatni post: Supryk
  Linka obrotomierza - Simson Enduro zeflo 3 2,326 23.11.2015, 19:56
Ostatni post: zeflo
  linka od obrotomierza kargul262 1 1,367 21.01.2014, 23:49
Ostatni post: Patryk1997
  Macie jakiś pomysł na zatkanie dzury w tłumiku raptowny56 9 11,716 31.03.2013, 08:57
Ostatni post: adasiek185
  Pomysł na licznik mattom216 12 5,843 16.02.2013, 13:16
Ostatni post: mattom216

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa