• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 114 115 116 117 118 … 141 Dalej »
potrzebuje pomocy !

potrzebuje pomocy !

Scorpion Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 0
#1
31.03.2012, 20:52
Witam mam taki problem ustawie sobie zapłon i przerwę w simkui śmiga i pali na kopa ale gdy postoi pół dnia nie można go odpali ani na kopa anie na pycha miał może ktoś taki problem ??


adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#2
31.03.2012, 21:33
a gaznik zrobiony?


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
Scorpion Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 0
#3
31.03.2012, 21:40
tak czyszczony 2 razy cewka wymieniona wraz z kablem i fajfką


adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#4
31.03.2012, 22:08
a jak wyglada silnik pod wzgledem mechanicznym? Tj cyl, tlok, caly dol. Moze juz zjezdzony jest. Mialem podobnie i dopiero generala pomogla


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
Scorpion Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 0
#5
31.03.2012, 23:49
silnik po kapitałce kapitałka była pol roku temu


Lazer Offline

Weteran


Postów: 692
Reputacja: 23
#6
31.03.2012, 23:53
a na innej świecy tez się tak dzieje? Mi starczyło zmienić świece


Potrzebujesz pomocy? Pisz zawsze chętnie pomogę Smile
Scorpion Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 0
#7
01.04.2012, 11:07
to samo nawet na nowej świecy gdy ciepły to pali dobrze


Sylewk Offline

Weteran


Postów: 847
Reputacja: 50
#8
01.04.2012, 12:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2012, 14:00 przez Sylewk.)
Sprawdź cewkę butelkową podmień inną przeczyść styki szczególnie masę. Wymień fajkę i przewód wn


Moje zabawki wersje rozwojowe http://imageshack.us/g/827/dscn9252.jpg/
PIVEK_PL Offline

Początkujący


Postów: 17
Reputacja: 0
#9
01.04.2012, 12:58
Może wymień kondensator jeśli to platyniarz.


Simak S51 70/5 Membran

Scorpion Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 0
#10
01.04.2012, 14:23
fajka nowa tak samo jak i cewka i przewód zobaczę z ta masą


Sylewk Offline

Weteran


Postów: 847
Reputacja: 50
#11
01.04.2012, 15:24
A szczelny masz zaworek iglicowy w gaźniku może ci go zalewa jak postoi zamykasz kranik? jest szczelny?


Moje zabawki wersje rozwojowe http://imageshack.us/g/827/dscn9252.jpg/
Scorpion Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 0
#12
01.04.2012, 16:16
szczelny kranik a zaworek w gaźniku nowy dziś o dziwo mi odpalił po południu zobaczę jutro rano co będzie





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Potrzebuję ORYGINALNE numerator do numerów ramy. twojstara1 12 5,220 17.05.2021, 21:52
Ostatni post: twojstara1
  Chłopaki pomocy nwm już co jest.Video dla pomocy lukix61 14 4,845 22.10.2014, 20:52
Ostatni post: lukix61
  Problem z iskrą potrzebuje pomocy kretek96 9 4,595 10.09.2011, 15:59
Ostatni post: Szymq3

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa