• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Przywitaj się! v
« Wstecz 1 2 3 4 5 … 38 Dalej »
Powitanie

Powitanie

trufel Offline

Nowicjusz


Postów: 3
Reputacja: 0
#1
22.07.2021, 20:02
Dzień dobry
Jestem Tomek z Poznania, od kilku lat bawię się w powrót do przeszłości. Mam w garażu ETZ 250 , TS 250/1 oraz od nie dawna simsonka SR50. Skuterka będę chciał doprowadzić do stanu który mnie zadowoli, bo narze daleko mu do takiego. Mam nadzieję, iż na forum znajdę dużo wiadomości które pomogą mi w jego odbudowie. I, że koledzy pomożecie w potrzebie piwo

Pozdrawiam wszystkich





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Powitanie Powolniak 0 123 12.07.2025, 14:42
Ostatni post: Powolniak
  Powitanie tomaszek1021 2 3,499 27.06.2022, 16:44
Ostatni post: Leinad_DDR
  Powitanie MAROX.M 2 3,663 18.11.2021, 18:08
Ostatni post: Qwet
  SR50 i powitanie balagaan 0 2,803 04.06.2021, 18:49
Ostatni post: balagaan
  Powitanie forumowiczów JERRY 2 3,805 19.07.2020, 11:02
Ostatni post: mytnik90

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa