17.11.2021, 12:30
Witam,simson s51 w trakcie remontu.
Powitanie
|
17.11.2021, 12:30
Witam,simson s51 w trakcie remontu.
17.11.2021, 22:29
18.11.2021, 18:08
Pochwal się za ile kupiłeś
Pokażesz jakąś fotkę?Możesz założyć nowy temat o remoncie swojego simsona i tam relacjonować postępy prac, zadawać pytania itp.
Vmax mojego simsona - Kliknij tutaj
Simsonem do GRECJI - Kliknij tutaj Instagram Maszy - Kliknij tutaj |
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Powitanie | Powolniak | 0 | 123 |
12.07.2025, 14:42 Ostatni post: Powolniak |
|
| Powitanie | tomaszek1021 | 2 | 3,499 |
27.06.2022, 16:44 Ostatni post: Leinad_DDR |
|
| Powitanie | trufel | 0 | 2,820 |
22.07.2021, 20:02 Ostatni post: trufel |
|
| SR50 i powitanie | balagaan | 0 | 2,803 |
04.06.2021, 18:49 Ostatni post: balagaan |
|
| Powitanie forumowiczów | JERRY | 2 | 3,805 |
19.07.2020, 11:02 Ostatni post: mytnik90 |
|