• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Elektryka v
« Wstecz 1 … 12 13 14 15 16 … 57 Dalej »
Pozycje w Stacyjce

Pozycje w Stacyjce

filipS51 Offline

Wprawiony


Postów: 60
Reputacja: 0
#1
18.08.2018, 11:50
Witam mam pytanie odnośnie pozycji w stacyjce a brzmi ono tak :
Co powinno się świecić i działać (kierunki,światła krótkie,długie,klakson,pozycja z tyłu i stop z tyłu)na poszczególnych poz 0,I,II,III Za odpowiedź serdecznie dziękuje. Nie oszczędzajcie się w słowach.Biggrin


IFA_1988 Offline

Ekspert

Postów: 1,048
Reputacja: 56
#2
18.08.2018, 15:32
Który rocznik Sima?
Jaki akumulator (6V, 12V)?


filipS51 Offline

Wprawiony


Postów: 60
Reputacja: 0
#3
18.08.2018, 17:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2018, 17:58 przez filipS51.)
A zapomniałem Simson S51/1 enduro 1990 4 bieg instalacja 12 V elektryka jsst oryginalna. ?


IFA_1988 Offline

Ekspert

Postów: 1,048
Reputacja: 56
#4
18.08.2018, 18:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2018, 18:56 przez IFA_1988.)
Dla tych wersji były dwie wersje instalacji:

- ze światłami włączonymi cały dzień
http://www.skuteryostrow.home.pl/downloa...51-1c1.png
0 - wyłączone wszystko
I - zapłon, STOP, sygnał, kierunki, światła przód i tył przygaszone
II - zapłon, STOP, sygnał, kierunki, światła przód, światła tył, podświetlenie prędkościomierza, żarówka pozycyjnych przód
III - wyłączone wszystko

- ze światłami wyłączanymi
0 - wyłączone wszystko
I - zapłon, STOP, sygnał, kierunki
II - zapłon, STOP, sygnał, kierunki, światła przód, światła tył, podświetlenie prędkościomierza, żarówka pozycyjnych przód
III - wyłączone wszystko





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stacyjka i pozycje, a instalacja elektryczna 12V S51B Elektronik Simsonmaniacc 2 610 22.06.2024, 22:09
Ostatni post: Simsonmaniacc
  Problem z DE pozycje Pomocy szczupak404 8 613 15.01.2024, 00:11
Ostatni post: IFA_1988
  Zwarcie w stacyjce? krystian0120 1 1,221 30.07.2015, 18:15
Ostatni post: Enduro.s70

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa