• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 188 189 190 191 192 … 221 Dalej »
Problem simson:)

Problem simson:)

jestespowalony Offline

Wtajemniczony


Postów: 42
Reputacja: 0
#1
16.10.2011, 13:07
Witam panowie ,doradzcie mi co mam zrobić bo na zapłonie to się kompletnie nie znam.Mam taki problem otóż jak jadę owszem simek ma moc ale jak wrzucam 4 to tak jakoś daje mu gazu on zamiast się bujać to muli i zwalnia tak jak by chciał zgasnąć.Dopiero jak odkręcę manetkę do samego końca zaczyna się bujać,powietrzem się już bawiłem w gaźniku i nic to nie daje gaźnik był przezemnie robierany i czyszczony 4 razy dalej nic chłopaki powiedzcie mi może to zapłon bo mi się zdaje że na 100% zapłon może mam za puźny bardzo proszę wszystkich o radę dziękuje wam wszystkim za uwagę Smile)))


Simson jest jak dziewczyna trzeba z nim ostrożnie bo może się odwdzięczyćSmile


Simson S51 Enduro
rok. 1982r.
cylek.50 almot
tłok MZA
4 kanały
instalacja 12v


Mój simek na BikePics
BikePics klikSmile

pitas2233

Gość

 
#2
16.10.2011, 14:02
Powiem że mógłbyś opóźnić zapłon trochę skoro się ci muli Wink
Sprawdź jeszcze to:
http://simsony.info/Thread-Slaby-na-4-biegu
częściej szukaj Smile


jestespowalony Offline

Wtajemniczony


Postów: 42
Reputacja: 0
#3
16.10.2011, 19:18
Chciał bym dodać że to na każdym biegu się dzieje jak odkręce manetkę do końca to się buja a jak do półowy to muli i tak jak by na rogrzanym silniku włączył ssanie jest tylko buuuuuuuuuu i tak jedzie i ciągle burzy a zero prędkości ?/


Simson jest jak dziewczyna trzeba z nim ostrożnie bo może się odwdzięczyćSmile


Simson S51 Enduro
rok. 1982r.
cylek.50 almot
tłok MZA
4 kanały
instalacja 12v


Mój simek na BikePics
BikePics klikSmile

Boda SR60 RR Offline

Doświadczony


Postów: 203
Reputacja: 2
#4
16.10.2011, 19:34
iglica, podnies iglice albo opusc, raczej podnies


Simson SR60 sedesowiec
rok 1987
poj. 60ccm 4 kanałowy
18 ząbków
v max nie osiągnieta Wink
4 biegi
12 Volt

Szybka 4 dlugie swiatła Smile
Nie po to stworzyli Simki zeby wozic sie komarkami lub chinolami
adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#5
16.10.2011, 19:42
a moze to dziura rezonansowa?


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
jestespowalony Offline

Wtajemniczony


Postów: 42
Reputacja: 0
#6
16.10.2011, 19:47
No ale co mogłosięstać dotąd przez 1,5 roku jeździłem na takiej iglicy na tym poziomie i chodził jak złoto to co teraz potrzebuje wiencej paliwa??


Simson jest jak dziewczyna trzeba z nim ostrożnie bo może się odwdzięczyćSmile


Simson S51 Enduro
rok. 1982r.
cylek.50 almot
tłok MZA
4 kanały
instalacja 12v


Mój simek na BikePics
BikePics klikSmile

Boda SR60 RR Offline

Doświadczony


Postów: 203
Reputacja: 2
#7
17.10.2011, 19:08
a szkodzi Ci zajrzec??


Simson SR60 sedesowiec
rok 1987
poj. 60ccm 4 kanałowy
18 ząbków
v max nie osiągnieta Wink
4 biegi
12 Volt

Szybka 4 dlugie swiatła Smile
Nie po to stworzyli Simki zeby wozic sie komarkami lub chinolami
jestespowalony Offline

Wtajemniczony


Postów: 42
Reputacja: 0
#8
17.10.2011, 19:15
(16.10.2011, 14:02 )pitas2233 napisał(a): Powiem że mógłbyś opóźnić zapłon trochę skoro się ci muli Wink
Sprawdź jeszcze to:
http://simsony.info/Thread-Slaby-na-4-biegu
częściej szukaj Smile


Tak jak kolega wyżej napisał zrobiłem i narazie jest git jeździć jeździ palić pali zrywny jest Biggrinthx


Simson jest jak dziewczyna trzeba z nim ostrożnie bo może się odwdzięczyćSmile


Simson S51 Enduro
rok. 1982r.
cylek.50 almot
tłok MZA
4 kanały
instalacja 12v


Mój simek na BikePics
BikePics klikSmile




  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa