24.04.2018, 17:01
Koledzy, jest problem...
Przy składaniu silnika w swoim sr zauważyłem że dźwgnia sprzęgła na karterze nie odbija na sprężynie do tyłu (w stronę tylnego koła), tylko się blokuje, a za to odbija w stronę przodu, przez co tak naprawdę nie mogę obiektywnie ustawić sprzęgła, jakieś pomysły?
Przy składaniu silnika w swoim sr zauważyłem że dźwgnia sprzęgła na karterze nie odbija na sprężynie do tyłu (w stronę tylnego koła), tylko się blokuje, a za to odbija w stronę przodu, przez co tak naprawdę nie mogę obiektywnie ustawić sprzęgła, jakieś pomysły?

