• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Elektryka v
« Wstecz 1 … 12 13 14 15 16 … 57 Dalej »
Problem z elektryką w S51/1 ENDURO 1990 12V ZAPŁON ELEKTRONIK

Problem z elektryką w S51/1 ENDURO 1990 12V ZAPŁON ELEKTRONIK

filipS51 Offline

Wprawiony


Postów: 60
Reputacja: 0
#1
16.10.2018, 21:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2018, 21:52 przez filipS51.)
Siema, mam problem z elektryką w Simsonie S51/1 Enduro 1990 12v zapłon elektronik, niby elektryka jest oryginalna. Sytuacja wygląda następująco:
Na poszczególny pozycjach w stacyjce
0. mam zapłon i światło stop, reszta nie działa.
1. niema zapłonu ,po przełączeniu z 0 (w trakcie pracy silnika) na 1 simson gaśnie, są kierunkowskazy lecz migają z dużym opuszczeniem , jest światło stop i klakson, reszta nie działa .
2. Tak samo gaśnie i działa to samo co na pozycji 1.
3. Niema zapłonu ale po przełączeniu (w trakcie pracy silnika) z pozycji 0 na 3
silnik nie gaśnie, ( i da się jeździć bez problemu ) działają tylko światła pozycyjne z przodu i z tyłu.

Akumulator naładowany , świeca dobra
Proszę o pomoc. Co to może być , może to jakieś zwarcie ?


IFA_1988 Offline

Ekspert

Postów: 1,048
Reputacja: 56
#2
16.10.2018, 22:14
Sprawdź czy masz kable w takich kolorach i podpiete wg tego schematu:
http://www.skuteryostrow.home.pl/downloa...51-1c1.png





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka instalacja w moim S51 enduro 1990 SKIRZAK 9 273 29.12.2025, 16:28
Ostatni post: Mentos95
  simson sr50 elektryka i licznik matias03al 23 7,247 22.01.2025, 02:42
Ostatni post: Boss
  Elektryka Michu_69 2 1,210 09.04.2023, 20:32
Ostatni post: IFA_1988
  Problem z Elektryką Simson S51 Elektronik 6V owyp87 1 1,599 23.06.2022, 19:31
Ostatni post: IFA_1988
  Problem z elektryką sylvus 30 10,290 25.05.2022, 17:40
Ostatni post: kamil.tomasz

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa