• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 133 134 135 136 137 … 141 Dalej »
Problem z instalacją

Problem z instalacją

kkpl Offline

Oczekujący na akceptację

Postów: 9
Reputacja: 0
#1
28.04.2010, 22:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.04.2010, 22:34 przez kkpl.)
Witam! Mam problem w moim simku a mianowicie gdy podłącze akumulator to przednia lampa świeci nawet w pozycji kluczyka 0 i tez nie działają kierunkowskazy. Mam instalację 6v. prosze o pomoc


re5pectNan Offline

Doświadczony


Postów: 153
Reputacja: 2
#2
29.04.2010, 11:43
Ominąłeś pewnie stacyjke przy podłączeniu, a w kierunkach mogły sie żarówki popalić, albo elba sie zjarała... Rózne mogą być przyczyny, za mało szczegółów podajesz. Napisz jak to jest podłączone i wgBiggrin


[Obrazek: 2f46e99618da.bmp.html]
kkpl Offline

Oczekujący na akceptację

Postów: 9
Reputacja: 0
#3
29.04.2010, 15:37
A czy od przerwanego kabla od kierunkowkazu nie beda działały wszystkie?


Padre Offline

Mentor


Postów: 1,689
Reputacja: 24
#4
29.04.2010, 16:23
nie tylko ten jeden nie będzie świecił...


Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.
SimDriver Offline

Weteran


Postów: 534
Reputacja: 6
#5
29.04.2010, 20:30
może w środku w kierunku źle przypiołeś kable na to zwróć uwagę bo ja zamowiłem elektryka na początku i czego nie ma kierunków a ja odwrotnie kable popodłanczałem Biggrin


                http://www.bikepics.com/members/simdriver/88sr-50/         
            http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR_50/91281
                     
  Simson SR
Rok: 1988
Pojemność: 60/4/3
Gaźnik: Orginał i fajnie jeździ
V-max: 90
Instalacja: 12V
Skrzynia: 4B
Tłumik: Oryginalny a Leo Vince na sprzedaż

Jest Simson...Jest impreza !! Crunhips !!
kkpl Offline

Oczekujący na akceptację

Postów: 9
Reputacja: 0
#6
07.05.2010, 22:10
a czemu tak jest ze po podłączeniu akumulatora przednia lampa świeci


re5pectNan Offline

Doświadczony


Postów: 153
Reputacja: 2
#7
09.05.2010, 10:46
Bo masz podłączone bezpośrednio i bedzie świecić. Musisz puścić przewód przez stacyjkeBiggrin


[Obrazek: 2f46e99618da.bmp.html]



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak iskry w s51 na platynkach instalacja 12v longi92 5 1,552 28.05.2022, 20:02
Ostatni post: longi92
  Simson instalacja zRider 1 1,073 05.12.2020, 01:07
Ostatni post: IFA_1988
Music Problem z instalacją elektryczną, pali żarówki romek 7 3,502 10.10.2013, 17:42
Ostatni post: iJopek
  Jaka instalacja? andyeudezet 1 2,310 07.03.2013, 14:35
Ostatni post: bykuu93

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa