• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Kącik wielotematyczny v
« Wstecz 1 … 12 13 14 15 16 Dalej »
Problem z kompem.

Problem z kompem.

Miras Offline

Zaawansowany


Postów: 300
Reputacja: 1
#1
29.12.2009, 21:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2009, 11:21 przez K0rzeŃ.)
Witam.Mam taki problem z komputerem że jak włożę płytę do napędu to mi się resetuje i włącza od nowa.Nie dzieje się tak przy każdej płycie ale tak w co drugiej.Komp ma jakieś 3,5 roku.Dlaczego tak się dzieje??rok temu instalowałem grę to później po włożeniu płyty normalnie działał a teraz niedawno instalowałem też tą samą grę to się resetuje.Dzięki.


Aprilia sr50 forever Biggrin
DUDEX Offline

Przyjaciel

Postów: 1,412
Reputacja: 105
#2
29.12.2009, 21:56
prawdopodobnie pada ci zasilacz


Miras Offline

Zaawansowany


Postów: 300
Reputacja: 1
#3
29.12.2009, 22:01
tak sam z siebie??.jeszcze nigdy go nie rozkręcałem.Smile


Aprilia sr50 forever Biggrin
DUDEX Offline

Przyjaciel

Postów: 1,412
Reputacja: 105
#4
29.12.2009, 22:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2009, 01:53 przez Majki93.)
sam z siebie np kondensatory po dłuższym użytkowaniu wysychają (tracą moc ) to może spowodować resetowanie sie komputera jeszcze jedno spróbuj wymienić cd-rom jeśli bedzie sie powtarzać to na 100% zasilacz


Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#5
29.12.2009, 23:12
Ja miałem to samo i płyta główna do wymianyTongue


Forum o Simsonach - www.simsony.info
Majki93 Offline

Przyjaciel

Postów: 377
Reputacja: 12
#6
30.12.2009, 01:53
(29.12.2009, 22:21 )DUDEX napisał(a): spróbuj wymienić cd-rom jeśli bedzie sie powtarzać to na 100% zasilacz

Ja poleciłbym jeszcze zmianę firmware cd-romu.


Przygoda z Simsonem zakończona...23.06.2010r...

2011-2020 Passat B3 1.8 -> 2.8 VR6
2020-2023 Volvo S60 2.3 T5
2023 Cadillac STS 4.6 V8
Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#7
30.12.2009, 14:09
Mówię wam że to płyta główna miałem to samoTongue!!!


Forum o Simsonach - www.simsony.info
Szpan90 Offline

uzytkownik


Postów: 590
Reputacja: 8
#8
30.12.2009, 14:38
he moj komp ma 6 lat i dziala gry chodza heheh ale pewnie plyta glownaWink


Sim:
Mój simek: http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S,51/56973
BikePics: http://bikepics.com/members/trusek99/82s51/

Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#9
30.12.2009, 15:33
Cały czas mówie że płyta główna


Forum o Simsonach - www.simsony.info
Miras Offline

Zaawansowany


Postów: 300
Reputacja: 1
#10
30.12.2009, 16:09
dobra gołgo88 każdy już wie że to płyta głownaTongue najczęściej udaje mi się gre włączyc za 2-3 razem a tak to RESET Biggrin


Aprilia sr50 forever Biggrin
Padre Offline

Mentor


Postów: 1,689
Reputacja: 24
#11
30.12.2009, 18:13
Przywieź mi go to ci naprawie ;p
cena: tylko za części...


Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.
Patryk Niedostępny

Weteran


Postów: 961
Reputacja: 14
#12
30.12.2009, 19:47
Ja dodam od siebie że jak miałem nfs mw to czasami mi sie resetował.. a na innych grach nie..


                                  SimsoN S 125

      http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/57494
Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#13
30.12.2009, 19:50
Bo to jest od tego że czym komp jest bardziej przeciążony to się resetu ja już miałem stan krytyczny ponieważ jak otwierałem np. na allegro dużej rozdzielczości zdjęcia to już się resetował


Forum o Simsonach - www.simsony.info
kamilo4195 Offline

Mentor


Postów: 1,229
Reputacja: 19
#14
30.12.2009, 23:55
A ja bym zainstalował nowe serce czyli windowsa i póxniej bym działał z cd-romrm a póxniej te inne żeczy..Biggrin


.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.


Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa