• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Zadaj pytanie bez logowania v
1 2 3 4 5 … 8 Dalej »
Problem ze startem silnika

Nowa odpowiedź 
Problem ze startem silnika

Adbad

Gość

 
#1
05.05.2026, 21:28
Witam mam problem z simsonem s51 odpala tylko na popych kopka jest sprawna mimo to silnik nie załącza się na niej za to z popycha albo puszczony z górki łapie obroty bez problemu gdzie szukać przyczyny problemu?


kamilo0002 Offline

Administrator

Postów: 566
Reputacja: 20
#2
17.05.2026, 14:07
Sorki, za zbyt późne zaakceptowanie tematu.


Mój kanał na YouTube z muzyką klubową -> Housemaker
Simson S50 -> Simson SR50 -> VW Vento -> Seat Leon I -> Audi A3 8P -> Audi A3 8V
Mentos95 Offline

Doświadczony


Postów: 230
Reputacja: 4
#3
17.05.2026, 22:09
odpalasz z włączony ssaniem ?
jak tak spróbuj bez
tak odpala zawsze czy tylko na ciepłym/zimnym ?


Simson s51/1 enduro 1990 Szczerbol  
W uszach szum w oczach łzy A na liczniku 63
     
Adbad

Gość

 
#4
31.05.2026, 12:21
(17.05.2026, 22:09 )Mentos95 napisał(a): odpalasz z włączony ssaniem ?
jak tak spróbuj bez
tak odpala zawsze czy tylko na ciepłym/zimnym ?

Nie ma różnicy z ssaniem czy bez ale żeby odpalił na popych trzeba je wyłączyć czasami udaje się odpalić z kopki ale to sporadyczne


kamilo0002 Offline

Administrator

Postów: 566
Reputacja: 20
#5
31.05.2026, 22:09
[Dodaję komentarz żeby post wyświetlił się w ostatnich tematach]


Mój kanał na YouTube z muzyką klubową -> Housemaker
Simson S50 -> Simson SR50 -> VW Vento -> Seat Leon I -> Audi A3 8P -> Audi A3 8V
Mentos95 Offline

Doświadczony


Postów: 230
Reputacja: 4
#6
01.06.2026, 13:35
a jak zapali co się dzieje ? normalnie chodzi ?


Simson s51/1 enduro 1990 Szczerbol  
W uszach szum w oczach łzy A na liczniku 63
     
Gość

Gość

 
#7
01.06.2026, 15:50
Tak ale gaśnie na jałowym


kamilo0002 Offline

Administrator

Postów: 566
Reputacja: 20
#8
02.06.2026, 20:59
[Dodaję komentarz żeby post wyświetlił się w ostatnich tematach]


Mój kanał na YouTube z muzyką klubową -> Housemaker
Simson S50 -> Simson SR50 -> VW Vento -> Seat Leon I -> Audi A3 8P -> Audi A3 8V



[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Zaznaczono 1 lub więcej postów do zacytowania. Zacytuj te posty teraz lub odznacz je.
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa