05.05.2026, 21:28
Witam mam problem z simsonem s51 odpala tylko na popych kopka jest sprawna mimo to silnik nie załącza się na niej za to z popycha albo puszczony z górki łapie obroty bez problemu gdzie szukać przyczyny problemu?
Problem ze startem silnika
|
05.05.2026, 21:28
Witam mam problem z simsonem s51 odpala tylko na popych kopka jest sprawna mimo to silnik nie załącza się na niej za to z popycha albo puszczony z górki łapie obroty bez problemu gdzie szukać przyczyny problemu?
17.05.2026, 14:07
Sorki, za zbyt późne zaakceptowanie tematu.
Mój kanał na YouTube z muzyką klubową -> Housemaker
Simson S50 -> Simson SR50 -> VW Vento -> Seat Leon I -> Audi A3 8P -> Audi A3 8V
17.05.2026, 22:09
odpalasz z włączony ssaniem ?
jak tak spróbuj bez tak odpala zawsze czy tylko na ciepłym/zimnym ?
Simson s51/1 enduro 1990
W uszach szum w oczach łzy A na liczniku 63
31.05.2026, 12:21
31.05.2026, 22:09
[Dodaję komentarz żeby post wyświetlił się w ostatnich tematach]
Mój kanał na YouTube z muzyką klubową -> Housemaker
Simson S50 -> Simson SR50 -> VW Vento -> Seat Leon I -> Audi A3 8P -> Audi A3 8V
01.06.2026, 13:35
a jak zapali co się dzieje ? normalnie chodzi ?
Simson s51/1 enduro 1990
W uszach szum w oczach łzy A na liczniku 63
01.06.2026, 15:50
Tak ale gaśnie na jałowym
02.06.2026, 20:59
[Dodaję komentarz żeby post wyświetlił się w ostatnich tematach]
Mój kanał na YouTube z muzyką klubową -> Housemaker
Simson S50 -> Simson SR50 -> VW Vento -> Seat Leon I -> Audi A3 8P -> Audi A3 8V |