• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Modyfikacje wizualne v
« Wstecz 1 … 19 20 21 22 23 Dalej »
Przedłużka z allegro

Przedłużka z allegro

Strony (2): 1 2 Dalej »
Kubeck Offline

Mentor


Postów: 1,039
Reputacja: 26
#1
17.04.2010, 19:40
Witajcie Tongue
Da rade wsadzić do simka przedłużkę ze skutera taką jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/item993167223_przedluz...ewnie.html ??

Dzięki za odpowiedzi.


... gadasz coś za plecami,
Dla mnie to żadna krzywda, ale kur*a pamiętaj,
że się ze mną nie igra !

K0rzeŃ Offline

Habicht


Postów: 445
Reputacja: 6
#2
17.04.2010, 19:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2010, 19:57 przez K0rzeŃ.)
Da rade widziałem sima Sr z takimi przedłużkami
[Obrazek: 2010%5C03%5C02%5Cbikepics-1916657-800.jpg]


[Obrazek: loadingtc.gif]
BikePics
Polska Jazda


SimDriver Offline

Weteran


Postów: 534
Reputacja: 6
#3
17.04.2010, 19:58
No właśnie też se tym zawracałem dupe i nie da rady Sad trzeba robić samoróbkę tak jak ma konsii bo taka nie wejdzie Huh


                http://www.bikepics.com/members/simdriver/88sr-50/         
            http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR_50/91281
                     
  Simson SR
Rok: 1988
Pojemność: 60/4/3
Gaźnik: Orginał i fajnie jeździ
V-max: 90
Instalacja: 12V
Skrzynia: 4B
Tłumik: Oryginalny a Leo Vince na sprzedaż

Jest Simson...Jest impreza !! Crunhips !!
Padre Offline

Mentor


Postów: 1,689
Reputacja: 24
#4
17.04.2010, 21:28
daj więcej zdjęć tej sr


Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.
Kubeck Offline

Mentor


Postów: 1,039
Reputacja: 26
#5
17.04.2010, 21:36
To jest SR'ka Majkiego z .net


... gadasz coś za plecami,
Dla mnie to żadna krzywda, ale kur*a pamiętaj,
że się ze mną nie igra !

K0rzeŃ Offline

Habicht


Postów: 445
Reputacja: 6
#6
18.04.2010, 11:15
http://www.bikepics.com/members/majki16/09sr60/ adres jego BP


[Obrazek: loadingtc.gif]
BikePics
Polska Jazda


Kubeck Offline

Mentor


Postów: 1,039
Reputacja: 26
#7
18.04.2010, 11:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2010, 11:28 przez Kubeck.)
To ten, temat można zamknąć, ja już wszystko wiem. Nie będę się bawił w allegro tylko zlecę wyfrezowanie przedłużki w jakimś metalu. Dzięki za odpowiedzi.

Skoro tak uważasz... Tongue


... gadasz coś za plecami,
Dla mnie to żadna krzywda, ale kur*a pamiętaj,
że się ze mną nie igra !

drabina98789 Offline

Doświadczony


Postów: 181
Reputacja: 2
#8
18.04.2010, 14:03
ja mam poprostu uciete dwie blachy grubości 5 mm i dlugosci okolo 5 cm powiercone dziury i przykecone i jest super Wink


Jak coś chcesz to gadu :2775506
link do pj : http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/87179
szermi2424 Offline

Wprawiony


Postów: 51
Reputacja: 0
#9
18.04.2010, 14:47
alee fajna ta sr-ka ;o wie ktos moze gdzie takie światła na przód można dostać??


Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#10
18.04.2010, 22:25
Na allegro,piszesz nie na temat;P


Forum o Simsonach - www.simsony.info
szermi2424 Offline

Wprawiony


Postów: 51
Reputacja: 0
#11
19.04.2010, 12:50
no wiem ze nie na temat soryy xd ale bardzo mi zalezy na takich swiatlach ;D


Patryk Niedostępny

Weteran


Postów: 961
Reputacja: 14
#12
19.04.2010, 19:48
Moim zdaniem te przedłużki z aukcji powiny podejść do sima po małych przeróbkach.


                                  SimsoN S 125

      http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/57494
Kubeck Offline

Mentor


Postów: 1,039
Reputacja: 26
#13
19.04.2010, 19:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2010, 16:24 przez Kubeck.)
(19.04.2010, 19:48 )Patryk napisał(a): ... po małych przeróbkach.

Między innymi to musisz wywiercić dziurę po drugiej stronie niż teraz jest.

Poprawiłem mój błąd - nie musicie wytykać wszystkiego, każdemu się zdarza.


... gadasz coś za plecami,
Dla mnie to żadna krzywda, ale kur*a pamiętaj,
że się ze mną nie igra !

Miras Offline

Zaawansowany


Postów: 300
Reputacja: 1
#14
19.04.2010, 21:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2010, 22:03 przez Majki93.)
a nie da się, jak odkręci się amortyzator na dole to obrÓcić go żeby pasował na śruby s przedłużki ??Smile


Aprilia sr50 forever Biggrin
K0rzeŃ Offline

Habicht


Postów: 445
Reputacja: 6
#15
20.04.2010, 07:07
Te ze sprężynami na wierzchu m.in. od Mz się obkręcają ale te orginalne obudowane się nie przekręcą :/


[Obrazek: loadingtc.gif]
BikePics
Polska Jazda



Strony (2): 1 2 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa