13.11.2011, 11:54
Witam Chciałbym się zapytać co potrzeba do przerobienia Rometa Pod Stunt
Więc ostatnio Zainteresowałem się Stuntem..
Na początek Romet dał by radę ale słyszałem że trzeba zmienić:
Zębatkę z 11z(oryginał) na 10z
Trzeba tłumnik na kolanku obciąć i połączyć aby nie było blokady
Trzeba zrobić Składane Stopi aby podczas gleby ich nie połamać
Zdemontować najbardziej narażone elementy na uszkodzenie;]
Spiłować tą dziurę gdzie kolanko idzie od cylindra do gaźnika
Wymienić przednie wahacze np.od Simson sr51
Nie wiem czy to wszystko da radę
Nie wiem ogólnie czy Rama wytrzyma,oraz czy Wahacze dadzą radę..
Koledzy proszę o pomoc
Jeśli chodzi o Stunt to ja się będę dopiero uczył
Rowerem już umiem jeździć na 1kole to nie problem, ale kiedy dosiadam motor nie wiem czy sobie poradzę a szczególnie nie chcę uszkodzić mojego oryginału
Dlatego też kupie jakiegoś Rometa za 150zł zrobię silnik ale muszę wiedzieć co tuningować aby miał siłę itp
Szkoda mi mojego Rometa bo on jest po moim ojcu i nie chcę go uszkodzić bo Ma jeszcze oryginalny Lakier i Silnik który nie był katowany ma jeszcze plomby
Koledzy proszę o pomoc
Z góry Dziękuję

Więc ostatnio Zainteresowałem się Stuntem..
Na początek Romet dał by radę ale słyszałem że trzeba zmienić:
Zębatkę z 11z(oryginał) na 10z
Trzeba tłumnik na kolanku obciąć i połączyć aby nie było blokady

Trzeba zrobić Składane Stopi aby podczas gleby ich nie połamać

Zdemontować najbardziej narażone elementy na uszkodzenie;]
Spiłować tą dziurę gdzie kolanko idzie od cylindra do gaźnika

Wymienić przednie wahacze np.od Simson sr51
Nie wiem czy to wszystko da radę

Nie wiem ogólnie czy Rama wytrzyma,oraz czy Wahacze dadzą radę..
Koledzy proszę o pomoc

Jeśli chodzi o Stunt to ja się będę dopiero uczył

Rowerem już umiem jeździć na 1kole to nie problem, ale kiedy dosiadam motor nie wiem czy sobie poradzę a szczególnie nie chcę uszkodzić mojego oryginału

Dlatego też kupie jakiegoś Rometa za 150zł zrobię silnik ale muszę wiedzieć co tuningować aby miał siłę itp

Szkoda mi mojego Rometa bo on jest po moim ojcu i nie chcę go uszkodzić bo Ma jeszcze oryginalny Lakier i Silnik który nie był katowany ma jeszcze plomby

Koledzy proszę o pomoc

Z góry Dziękuję

"
