• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 115 116 117 118 119 … 141 Dalej »
przerywa szarie ...

przerywa szarie ...

TERY Offline

Weteran


Postów: 720
Reputacja: 24
#1
18.03.2012, 11:35
ostatnio podczas jazdy simson zaczął przerywa szarpac po wymianie cewki butelkowej przed było tot samo są to platyny 12v paliwo też dochodzi gaźnik regulowałem zapłon dobrze ustawiony .


Dawid12d Offline

Wprawiony


Postów: 52
Reputacja: 3
#2
18.03.2012, 12:08
Zwarcie masz pewnie sprawdź instalacje kable , a i jak ci bardzo iskrzy na platynach to masz kondensator walnięty i wymień wtedy kondensator i platyny


Udzieliłem ci pomocy kliknij +Angel
http://www.niewidzialni.malopolska.pl
Simson S51 comfort
cylinder 60ccm
gaźnik 16-N3
zębatka 16z
instalacja 12V
białe klosze lamp
Lampa wspomagająca
dioda ładowaniaCool
zielony neon
niebieskie oświetlenie zegara
rok produkcji 1988


TERY Offline

Weteran


Postów: 720
Reputacja: 24
#3
18.03.2012, 19:04
nie iskrzy za mocno tak w granicach normy.


Szymq3 Offline

Weteran


Postów: 911
Reputacja: 18
#4
19.03.2012, 21:13
pobaw sie przerywaczem jesli masz. albo zobacz kabelki co przychodzą do cewki wn czy sie nie luzują i nie latają to moze byc przyczyna jesli dalej spróbuj dac inną swiece i pojeździc moze to ona szwankuje


pili98 Offline

Doświadczony


Postów: 127
Reputacja: 6
#5
19.03.2012, 22:09
Dokładnie tak jak koledzy wyżej napisali posprawdzaj.


KLIKNIJ REPUTACJA, DAJ PUNKT, ZBIERAM NA RANGE MECHANIKA.
Masz problem? Napisz na PW, POMOGĘ.


http://naforum.zapodaj.net/8a31beb6f9ec.jpg.html
http://www.youtube.com/watch?v=ceJByM4HR...re=channel




  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa