• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 9 10 11 12 13 … 141 Dalej »
Przerywanie na wysokich obrotach

Przerywanie na wysokich obrotach

Krystianb Offline

Początkujący


Postów: 19
Reputacja: 0
#1
03.09.2020, 18:28
Witam, mam problem z moją srką 50, a mianowicie na biegu jałowym wszystko jest w porządku.Lecz jak odkręce manetkę to simson zaczyna przerywać, wystarczy mu troche odjąc gazu i jedzie normalnie.Simson nie przerywa jedynie na ssaniu.Iglice dawałem na sam dół zeby dostawał wiecej paliwa i nic nie pomogło.Dyszę powietrza to mogę wyciągnać nawet a simson dalej będzie chodził.Czy to gaźnik jest problemem? Z góry dziękuję


jaro5 Offline

Moderator

Postów: 3,567
Reputacja: 97
#2
03.09.2020, 18:56
Większa dysza powinna załatwić sprawę, jaki jest kolor świecy?


pomiar mocy hamownia 70/6m https://www.youtube.com/watch?v=T680V705TWU
drag race https://www.youtube.com/watch?v=M2HFExKamVw
Simson enduro temat; http://simsony.info/Thread-Simson-S51-en...eaktywacja
Motorynka temat; http://simsony.info/Thread-Projekt-z-sil...ek-by-jaro



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Simson muli na wysokich obrotach xzahe 10 436 04.06.2025, 22:23
Ostatni post: twojstara1
  S51 gaśnie rozgrzany i na niskich obrotach MajkelS51 2 382 04.08.2024, 08:40
Ostatni post: twojstara1
  Simson gaśnie na wolnych obrotach i po włączeniu ssania Piotrekk09 6 768 30.07.2024, 21:26
Ostatni post: HoeronixHD
  Simson s51 gaśnie na wolnych obrotach Marek2411 4 631 29.05.2024, 11:30
Ostatni post: Skrecik1991
  silnik cyka na max obrotach dominn. 5 1,067 28.05.2023, 17:11
Ostatni post: adasiek185

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa