Forum o Simsonach - www.simsony.info
WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)
Simsony.info
Forum o Simsonach
Dyskusje
Pytanko o wydech
Pytanko o wydech
|
11.12.2009, 23:19
raczej nie chyba że założysz rurkę zbrojoną między kolankiem a tłumnikiem bo inaczej wyrwie ci kolanko z cylindra
11.12.2009, 23:27
nie
wystarczy mieć wyobraznie
Spawanie wydechów.
S i Sr Kontakt PW Spawanie Aluminium -nadspawywanie cylindrów,karterów -dospawywanie żeberek -i wiele innych... GG: 10286989 BP: http://bikepics.com/members/sz4et0m
11.12.2009, 23:31
on chyba tak se wymyslił i nie testował
albo zrobił ze ta blacha to sie rusza po tej śrubie
Spawanie wydechów.
S i Sr Kontakt PW Spawanie Aluminium -nadspawywanie cylindrów,karterów -dospawywanie żeberek -i wiele innych... GG: 10286989 BP: http://bikepics.com/members/sz4et0m
12.12.2009, 13:26
jek chcesz to se wydech przykręćdo podnóżka pasażera tam od tyłu
P bo wachacz pracuje to wyrwie albo będzie polużniał i wyrabiał gwint na cylindrze i kolanko będzie luźne
SIMSON <3
Pomogłem ? Punkt ? Nie musisz ! Nie robię tego na pokaz. Daj go komuś komu się przyda.
12.12.2009, 14:11
Ja mam lepszy pomysł przykręcić do śruby od wahacza tak jak jest w WSK
Forum o Simsonach - www.simsony.info
12.12.2009, 17:32
Przykrecanie wydechu do wachacza to głupota...
12.12.2009, 18:03
powyrywa wszystko az w koncu odpadnie
weż przymocuj do podnozka i bedzie git
Jeździsz po to aby żyć, żyjesz po to aby jeździć:shy:
12.12.2009, 18:11
Chyba, że ma sztywny wahacz co byłoby totalną głupotą:/
Przygoda z Simsonem zakończona...23.06.2010r...
2011-2020 Passat B3 1.8 -> 2.8 VR6
2020-2023 Volvo S60 2.3 T5
2023 Cadillac STS 4.6 V8
12.12.2009, 18:11
Ja mam identycznie przyczepiony tłumik przy simie jak na tych fotkach i jakoś nie obrabia mi gwintu przy cylu wszystko jest ok.. nie wiem skąd wy takie bajki bierzecie jak nawet w swoich simach tak nie mieliście zrobione..
Pozdro.
12.12.2009, 18:40
ta kurde ale to jest logiczne że wachacz pracuje to się i rusza wydech jeśli masz przykręcony do niego
no chyba że twoje amorki z tyłu mają uskok z 1 cm to może i nic ci tam nie robi . wystarczy troche pomyśleć toć to logiczne że może powyrywać na cylku no chyba że masz luźna ne łączeniu wydechu z kolankiem to będzie Ci tam latać i nie będzie szczelnie a nie przy cylku
SIMSON <3
Pomogłem ? Punkt ? Nie musisz ! Nie robię tego na pokaz. Daj go komuś komu się przyda.
12.12.2009, 19:25
Omg pierdo*** głupoty mówie że tak mam i wydech jest sztywno nic sie nie obrywa i jest szczelny.. żadnego uskoku nie mam zwykłe amory od MZ.. i nie mam luzu na łączeniu wydechu.. a poza tym oryginalnie też był przymocowany do amortyzatora Tyle że u góry więc i tak pracował.
Piszecie brednie i już zróbcie mocowanie takie jakie jest na foto i sami sie przekonacie. Piona
najlepiej do podnÓŻka sam tak przez zime zrobie bo wydech lata na boki
![]() Majki <foch> miało być na niebiesko
Spawanie wydechów.
S i Sr Kontakt PW Spawanie Aluminium -nadspawywanie cylindrów,karterów -dospawywanie żeberek -i wiele innych... GG: 10286989 BP: http://bikepics.com/members/sz4et0m |
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Bing 17 pytanko | Diablo | 4 | 1,606 |
29.08.2019, 12:04 Ostatni post: Diablo |
|
| pytanko | kacperowski0 | 2 | 1,206 |
15.04.2018, 20:21 Ostatni post: kacperowski0 |
|
| Pytanko | HubertSimson | 6 | 2,023 |
06.10.2017, 11:08 Ostatni post: HubertSimson |
|
| Pytanko o tłumik | Simek46 | 5 | 2,168 |
26.07.2016, 10:33 Ostatni post: Simek46 |
|
|
|
Simson BB z filmiku - pytanko | BaRu | 2 | 1,650 |
13.06.2015, 10:34 Ostatni post: BaRu |

wystarczy mieć wyobraznie

