• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 215 216 217 218 219 … 221 Dalej »
Pytanko o wydech

Wątek zamknięty 
Pytanko o wydech

Strony (2): 1 2 Dalej »
Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#1
11.12.2009, 23:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2009, 23:16 przez DUDEX.)
Witam mam pytanie czy można wydech przykręcić do wahacza tak jak jest poniżej        


Forum o Simsonach - www.simsony.info
DUDEX Offline

Przyjaciel

Postów: 1,412
Reputacja: 105
#2
11.12.2009, 23:19
raczej nie chyba że założysz rurkę zbrojoną między kolankiem a tłumnikiem bo inaczej wyrwie ci kolanko z cylindra


sz4et0m Offline

Mentor


Postów: 1,154
Reputacja: 10
#3
11.12.2009, 23:27
nie!!! wystarczy mieć wyobraznie Tongue


Spawanie wydechów.
S i Sr
Kontakt PW
Spawanie Aluminium
-nadspawywanie cylindrów,karterów
-dospawywanie żeberek
-i wiele innych...
GG: 10286989 BP: http://bikepics.com/members/sz4et0m
Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#4
11.12.2009, 23:27
No właśnie a nie wiem jak on to zrobił


Forum o Simsonach - www.simsony.info
sz4et0m Offline

Mentor


Postów: 1,154
Reputacja: 10
#5
11.12.2009, 23:31
on chyba tak se wymyslił i nie testował Tongue albo zrobił ze ta blacha to sie rusza po tej śrubie Biggrin


Spawanie wydechów.
S i Sr
Kontakt PW
Spawanie Aluminium
-nadspawywanie cylindrów,karterów
-dospawywanie żeberek
-i wiele innych...
GG: 10286989 BP: http://bikepics.com/members/sz4et0m
Bohun221 Offline

Weteran


Postów: 733
Reputacja: 22
#6
12.12.2009, 13:26
jek chcesz to se wydech przykręćdo podnóżka pasażera tam od tyłu TongueP
bo wachacz pracuje to wyrwie albo będzie polużniał i wyrabiał gwint na cylindrze i kolanko będzie luźne


SIMSON <3
Pomogłem ? Punkt ? Nie musisz ! Nie robię tego na pokaz. Daj go komuś komu się przyda. wnp
Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#7
12.12.2009, 14:11
Ja mam lepszy pomysł przykręcić do śruby od wahacza tak jak jest w WSK


Forum o Simsonach - www.simsony.info
Patryk Niedostępny

Weteran


Postów: 961
Reputacja: 14
#8
12.12.2009, 17:32
Przykrecanie wydechu do wachacza to głupota...


                                  SimsoN S 125

      http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/57494
Wekx Offline

Doświadczony


Postów: 225
Reputacja: 1
#9
12.12.2009, 18:03
powyrywa wszystko az w koncu odpadnieBiggrin weż przymocuj do podnozka i bedzie gitSmile


Jeździsz po to aby żyć, żyjesz po to aby jeździć:shy:Rolleyes
Majki93 Offline

Przyjaciel

Postów: 377
Reputacja: 12
#10
12.12.2009, 18:11
Chyba, że ma sztywny wahacz co byłoby totalną głupotą:/


Przygoda z Simsonem zakończona...23.06.2010r...

2011-2020 Passat B3 1.8 -> 2.8 VR6
2020-2023 Volvo S60 2.3 T5
2023 Cadillac STS 4.6 V8
DonElton Offline

Weteran


Postów: 920
Reputacja: 12
#11
12.12.2009, 18:11
Ja mam identycznie przyczepiony tłumik przy simie jak na tych fotkach i jakoś nie obrabia mi gwintu przy cylu wszystko jest ok.. nie wiem skąd wy takie bajki bierzecie jak nawet w swoich simach tak nie mieliście zrobione..



Pozdro.


Bohun221 Offline

Weteran


Postów: 733
Reputacja: 22
#12
12.12.2009, 18:40
ta kurde ale to jest logiczne że wachacz pracuje to się i rusza wydech jeśli masz przykręcony do niego Huh
no chyba że twoje amorki z tyłu mają uskok z 1 cm to może i nic ci tam nie robi .
wystarczy troche pomyśleć toć to logiczne że może powyrywać na cylku no chyba że masz luźna ne łączeniu wydechu z kolankiem to będzie Ci tam latać i nie będzie szczelnie a nie przy cylku


SIMSON <3
Pomogłem ? Punkt ? Nie musisz ! Nie robię tego na pokaz. Daj go komuś komu się przyda. wnp
DonElton Offline

Weteran


Postów: 920
Reputacja: 12
#13
12.12.2009, 19:25
Omg pierdo*** głupoty mówie że tak mam i wydech jest sztywno nic sie nie obrywa i jest szczelny.. żadnego uskoku nie mam zwykłe amory od MZ.. i nie mam luzu na łączeniu wydechu.. a poza tym oryginalnie też był przymocowany do amortyzatora Tyle że u góry więc i tak pracował.
Piszecie brednie i już zróbcie mocowanie takie jakie jest na foto i sami sie przekonacie.


Piona


sz4et0m Offline

Mentor


Postów: 1,154
Reputacja: 10
#14
12.12.2009, 22:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2009, 23:34 przez sz4et0m.)
najlepiej do podnÓŻka sam tak przez zime zrobie bo wydech lata na boki Tongue
Majki <foch> miało być na niebiesko


Spawanie wydechów.
S i Sr
Kontakt PW
Spawanie Aluminium
-nadspawywanie cylindrów,karterów
-dospawywanie żeberek
-i wiele innych...
GG: 10286989 BP: http://bikepics.com/members/sz4et0m
Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#15
12.12.2009, 23:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2009, 23:54 przez Majki93.)
Ja bym tak zrobił


sorry kamil ze twój sim wziĄłem to editu


Załączone pliki Miniatury
   


Forum o Simsonach - www.simsony.info

Strony (2): 1 2 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bing 17 pytanko Diablo 4 1,606 29.08.2019, 12:04
Ostatni post: Diablo
  pytanko kacperowski0 2 1,206 15.04.2018, 20:21
Ostatni post: kacperowski0
  Pytanko HubertSimson 6 2,023 06.10.2017, 11:08
Ostatni post: HubertSimson
  Pytanko o tłumik Simek46 5 2,168 26.07.2016, 10:33
Ostatni post: Simek46
Information Simson BB z filmiku - pytanko BaRu 2 1,650 13.06.2015, 10:34
Ostatni post: BaRu

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa