• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 157 158 159 160 161 … 221 Dalej »
ramię w ramię :D

ramię w ramię :D

Strony (3): 1 2 3 Dalej »
przemko208 Offline

Doświadczony


Postów: 104
Reputacja: 1
#1
28.03.2012, 22:53
Panowie... pytanie do was Tongue od jakiego czasu simson jest pod waszym dachem??
słucham wypowiedzi Biggrin


adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#2
29.03.2012, 06:39
moj prywatny od poltora roku, wczesniej inny z dwa lata, a pierwsze kroki stawialem na simku ojca ktory jest w rodzinie od jakichs 24 lat


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
przemko208 Offline

Doświadczony


Postów: 104
Reputacja: 1
#3
29.03.2012, 13:47
ja posiadam rok i dwa miesiące Tongue


Chlebek Offline

Weteran


Postów: 752
Reputacja: 29
#4
29.03.2012, 14:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.03.2012, 14:39 przez Chlebek.)
Prawie rok.


konieczko Offline

Doświadczony


Postów: 163
Reputacja: 3
#5
29.03.2012, 15:52
2 lata i 8 miesięcy


POLSKAJAZDA.PL :
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR-50/76530
YOUTUBE.PL :
http://www.youtube.com/watch?v=qDjzT3GFY...re=feedwll
Marcin1996 Offline

Weteran


Postów: 819
Reputacja: 34
#6
29.03.2012, 16:32
10 miesięcy Biggrin


Lazer Offline

Weteran


Postów: 692
Reputacja: 23
#7
29.03.2012, 17:30
Ja mam simka od 24 lat w rodzinie Smile a pod moim władaniem jest od 5 lat ;p


Potrzebujesz pomocy? Pisz zawsze chętnie pomogę Smile
rider Offline

Wtajemniczony


Postów: 23
Reputacja: 0
#8
29.03.2012, 18:46
ja mam rok


Patryk1997 Offline

Mentor


Postów: 1,519
Reputacja: 80
#9
29.03.2012, 22:27
nie cały rok


Regulamin forum
Simsony.info na Facebook


Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#10
29.03.2012, 22:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.03.2012, 22:33 przez Piotrek111938.)
Prawie rok, od momentu gdy go kupiłem to zarejestrowałem się na tym forum Biggrin. Więc od wizyty dołączenia sobie mogę policzyć.


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".

brendi10 Offline

Wtajemniczony


Postów: 35
Reputacja: 1
#11
30.03.2012, 14:45
JA mam ROk i 8 miesiecy.


Radek Offline

Mentor


Postów: 1,758
Reputacja: 61
#12
06.08.2012, 17:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2012, 17:31 przez Radek.)
ja 1 listopada będę miał go rok





plusy mile widziane


boczek97 Offline

Weteran


Postów: 731
Reputacja: 33
#13
06.08.2012, 17:38
4 miechy...


Simson s51 89r. :
-Zapłon: platyny 6V - Gaźnik: Amal 16 - Wydech: AoA1 - Cyl: No Name - zacier - Tłok: -//-  -//-

W oczekiwaniu na cylinder DDR z 82 roku i tłoczek MZA.
Pomogłem? Daj +
bykuu93 Offline

Przyjaciel

Postów: 2,763
Reputacja: 142
#14
06.08.2012, 19:03
Pod swoich dachem od 6 lat, a u wujka jakieś 5. Więc mogę powiedzieć że w rodzinie od 11.


Simson S51/1 2006 - 08.03.2014
Simson S80/4 Comfort 06.09.2015 - 01.06.2017
Volkswagen Touran; 2.0/140KM - 06.03.2016 -
KTM 640 SM 27.10.2016 -
Szymcio Offline

Mentor


Postów: 2,301
Reputacja: 146
#15
06.08.2012, 19:05
2 lata.



Strony (3): 1 2 3 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Numery na ramie Blacha 6 8,627 29.01.2017, 22:25
Ostatni post: KsD
  Brak numerów na ramie ANDrze 1 1,884 14.07.2016, 14:27
Ostatni post: Adrianovsky

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa