• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 34 35 36 37 38 … 221 Dalej »
Redukcja gwintu cylindra

Wątek zamknięty 
Redukcja gwintu cylindra

Blacha Offline

Doświadczony


Postów: 213
Reputacja: 5
#1
03.08.2018, 17:43
Siemka, jaką redukcję polecacie na taki gwint? 33,80 czy 33,30?
Myślę nad redukcją bo nakrętka już spada i nawet taśma teflonowa nie pomaga.

[Obrazek: 38287628_2159780284239895_42957828286851...e=5BCE7EF5]


Mój simson

Zapraszam YouTube

Pomogłem? Daj plusika!+
Golibroda Offline

Weteran


Postów: 827
Reputacja: 35
#2
03.08.2018, 22:21
Ja bym wybrał 33.30.


HoeronixHD Offline

Moderator

Postów: 1,936
Reputacja: 30
#3
04.08.2018, 01:35
Zmierz suwmiarką i dobierz najbliższą


Blacha Offline

Doświadczony


Postów: 213
Reputacja: 5
#4
05.08.2018, 12:03
No wszystko spoko tylko że wymiar wyszedł mi lekko ponad 35 mm... Czyli żadna nie będzie pasować?


Mój simson

Zapraszam YouTube

Pomogłem? Daj plusika!+
jaro5 Offline

Moderator

Postów: 3,567
Reputacja: 97
#5
05.08.2018, 16:32
Będzie pasować 33,80, tam masz jeszcze niezły gwint


pomiar mocy hamownia 70/6m https://www.youtube.com/watch?v=T680V705TWU
drag race https://www.youtube.com/watch?v=M2HFExKamVw
Simson enduro temat; http://simsony.info/Thread-Simson-S51-en...eaktywacja
Motorynka temat; http://simsony.info/Thread-Projekt-z-sil...ek-by-jaro
HoeronixHD Offline

Moderator

Postów: 1,936
Reputacja: 30
#6
05.08.2018, 19:59
Ewentualne masz suprabike, tam masz większy wybór. Ja też miałem 35mm i kupiłem tam 34mm. Siedzi elegancko


Blacha Offline

Doświadczony


Postów: 213
Reputacja: 5
#7
09.08.2018, 20:18
Dobra, redukcja 33,80 siadła idealnie, dzięki wszystkim Biggrin


Mój simson

Zapraszam YouTube

Pomogłem? Daj plusika!+



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Redukcja biegów Kacper.Ppppp 7 1,636 28.06.2021, 11:45
Ostatni post: Kacper.Ppppp
  Redukcja z międzygazem w 2t filipS51 3 1,941 26.01.2019, 19:59
Ostatni post: Grzegrzyk
  Redukcja biegów [A-luz-1] DominiqrLi 10 3,110 13.04.2016, 20:01
Ostatni post: DominiqrLi
  Redukcja gwintu wydechu S51 godzix 21 8,144 30.03.2016, 10:12
Ostatni post: jaroslaw97
  Redukcja biegów. Garvell 6 3,804 08.07.2014, 12:20
Ostatni post: Garvell

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa