03.03.2012, 21:52
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2012, 22:16 przez zglinuś :D.)
Witam , mam pytanioe , czy śróbka na module jest do regulacji zakresu obrotów silinka ? bo mam odcinkę przy 3/4obrotów ; /
nikt nie umie mi pomóc ?
nikt nie umie mi pomóc ?

Klick ;p
