witam,wiem ze temat nie o simsonie ale widziałem ze normalnie są posty o romecie więc jak tez postanowiłem zrobic.
a przechodząc do rzeczy tuninguje rometa pod względem osiągów i jestem na etapie robienia dyfyzora tylko wychodzi mi starszna locha i nie wiem czy tak byc powinno,więc robie ten temat aby osoby mające wiedze na temat spawaków podpowiedziały co ew poprawic aby grała muzyka
poniżej dane silnika:
kąt otwarcia okna wydechowego 164 stopnie
srednica kanału wydechowego 28mmwysokośc okna 29mm od plaszczyzny cylindra
pojemnosc 50cc tłok 38,00mm
ponizej spawak na 6000 obr bo chce miał mocny dół ze względu na 2 długie biegi [img]image.png[/img]
a przechodząc do rzeczy tuninguje rometa pod względem osiągów i jestem na etapie robienia dyfyzora tylko wychodzi mi starszna locha i nie wiem czy tak byc powinno,więc robie ten temat aby osoby mające wiedze na temat spawaków podpowiedziały co ew poprawic aby grała muzyka
poniżej dane silnika:
kąt otwarcia okna wydechowego 164 stopnie
srednica kanału wydechowego 28mmwysokośc okna 29mm od plaszczyzny cylindra
pojemnosc 50cc tłok 38,00mm
ponizej spawak na 6000 obr bo chce miał mocny dół ze względu na 2 długie biegi [img]image.png[/img]


