• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 37 38 39 40 41 … 221 Dalej »
Różnica między 60/4 a 70/4 ???????

Różnica między 60/4 a 70/4 ???????

jaroslaw97 Offline

Mentor


Postów: 1,818
Reputacja: 49
#1
06.05.2018, 21:00
Nie zależy mi na dużych prędkościach bo nie latam więcej jak 55-60 ale chodzi o ciut więcej mocy gdy trzeba w korku śmigać między autami.Taka zmiana coś da?Długie trasy więc chodzi też o spalanie dlatego nie nie za bardzo chce 80cm


Bartex Offline

Wtajemniczony


Postów: 33
Reputacja: 0
#2
10.05.2018, 09:23
70/4 dużo lepsze, większa elastyka


jaroslaw97 Offline

Mentor


Postów: 1,818
Reputacja: 49
#3
10.05.2018, 17:30
(10.05.2018, 09:23 )Bartex napisał(a): 70/4 dużo lepsze, większa elastyka

Masz ?


KsD Offline

Zaawansowany


Postów: 317
Reputacja: 2
#4
10.05.2018, 18:46
Z tego co pamiętam to ty w kwestii cylindra już zakładałeś wiele wątków. To ile ty masz simsonów ;d


jaroslaw97 Offline

Mentor


Postów: 1,818
Reputacja: 49
#5
13.05.2018, 21:26
(10.05.2018, 18:46 )KsD napisał(a): Z tego co pamiętam to ty w kwestii cylindra już zakładałeś wiele wątków. To ile ty masz simsonów ;d

To ja zadałem pytanie i jest to mój wątek więc spadówa z wypowiedziami które nic nie wnoszą do tematu ! A "Ty" piszemy z dużej litery.


jaro5 Offline

Moderator

Postów: 3,567
Reputacja: 97
#6
14.05.2018, 07:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.05.2018, 07:19 przez jaro5.)
(13.05.2018, 21:26 )jaroslaw97 napisał(a):
(10.05.2018, 18:46 )KsD napisał(a): Z tego co pamiętam to ty w kwestii cylindra już zakładałeś wiele wątków. To ile ty masz simsonów ;d

To ja zadałem pytanie i jest to mój wątek więc spadówa z wypowiedziami które nic nie wnoszą do tematu ! A "Ty" piszemy z dużej litery.
Wklejam tutaj wypowiedź KSD;

,,Po pierwsze nie ucz mnie pisać bo niestety nie jesteś od tego. Więc pilnuj siebie, bo nikt Twoich błędów nie wytyka, i miej trochę szacunku do drugiej osoby jeżeli chcesz jak dorośniesz aby ktoś miał szacunek wobec Ciebie. Może i moje wypowiedzi nie wnoszą nic do tego wątku ale jak widzę jak od jakiegoś czasu klepiesz wątek za wątkiem jedno i to samo pytanie to już się coś robi. ,,

I teraz napiszę coś od siebie;

Następnym razem za takie nieuprzejmości będę nakładał odpowiednie punkty. Co do tematu to różnica między jednym a drugim będzie podobna jak między 50 a 60.


pomiar mocy hamownia 70/6m https://www.youtube.com/watch?v=T680V705TWU
drag race https://www.youtube.com/watch?v=M2HFExKamVw
Simson enduro temat; http://simsony.info/Thread-Simson-S51-en...eaktywacja
Motorynka temat; http://simsony.info/Thread-Projekt-z-sil...ek-by-jaro
jaroslaw97 Offline

Mentor


Postów: 1,818
Reputacja: 49
#7
17.05.2018, 19:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2018, 19:49 przez jaroslaw97.)
(14.05.2018, 07:19 )jaro5 napisał(a):
(13.05.2018, 21:26 )jaroslaw97 napisał(a):
(10.05.2018, 18:46 )KsD napisał(a): Z tego co pamiętam to ty w kwestii cylindra już zakładałeś wiele wątków. To ile ty masz simsonów ;d

To ja zadałem pytanie i jest to mój wątek więc spadówa z wypowiedziami które nic nie wnoszą do tematu ! A "Ty" piszemy z dużej litery.
Wklejam tutaj wypowiedź KSD;

,,Po pierwsze nie ucz mnie pisać bo niestety nie jesteś od tego. Więc pilnuj siebie, bo nikt Twoich błędów nie wytyka, i miej trochę szacunku do drugiej osoby jeżeli chcesz jak dorośniesz aby ktoś miał szacunek wobec Ciebie. Może i moje wypowiedzi nie wnoszą nic do tego wątku ale jak widzę jak od jakiegoś czasu klepiesz wątek za wątkiem jedno i to samo pytanie to już się coś robi. ,,

I teraz napiszę coś od siebie;

Następnym razem za takie nieuprzejmości będę nakładał odpowiednie punkty. Co do tematu to różnica między jednym a drugim będzie podobna jak między 50 a 60.

Nie strasz bo się nie boją i zapewniam Cię że jestem jeszcze raz tak stary jak Ty więc się zastanów czasami co piszesz bo jesteś za młody by się tak sadzić.A jak chcesz to możesz mnie usunąć i pozostać tu z analfabetami i Januszami których jest tutaj od dłuższego czasu większość.I nie zawsze nick/login jest odpowiednikiem wieku osoby do której należy ale trzeba trochę pomyśleć.Nie wielu tutaj zostało co ma wiedzę ,jest kilka osób a do tego się przyczynia zachowanie między innymi Twoje.





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Różnica między oryginalnym wydechem a FI32 jaroslaw97 18 5,829 16.09.2024, 18:46
Ostatni post: twojstara1
  Różnica w magnetach Krystianb 4 2,297 14.06.2021, 19:01
Ostatni post: Qwet
  Różnica między 60/4 a 60/2 Xdynxx 12 3,513 13.05.2019, 16:59
Ostatni post: Xdynxx
  Różnica kartery S80 Diablo 2 1,548 02.08.2018, 14:44
Ostatni post: Diablo
  Luzy między biegami Simson70 1 1,542 08.03.2018, 20:03
Ostatni post: Pawelek01

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa