• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Modyfikacje mechaniczne v
« Wstecz 1 … 49 50 51 52 53 … 59 Dalej »
rtz czy almot

rtz czy almot

mekal992 Offline

Wtajemniczony


Postów: 34
Reputacja: 0
#1
16.10.2011, 21:40
rtz czy almot który cylinder byście wybrali?


adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#2
16.10.2011, 21:56
jak masz kase na cos lepszego to rzt. Jak chcesz spokojnie latac to almot. Roznia sie glownie cena i osiagami, ale jakoscia sa bardzo zblizone


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
mekal992 Offline

Wtajemniczony


Postów: 34
Reputacja: 0
#3
16.10.2011, 22:01
i chciałem jeszcze kupić do tego leo vince i gaźnik amal 19


adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#4
16.10.2011, 22:07
no to wedle funduszy i zamierzonego efektu


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
pypu140 Offline

Mentor


Postów: 1,277
Reputacja: 29
#5
17.10.2011, 16:48
tak w ogóle to cylki dla rzt robi właśnie almotWink a na takim cylku rzt i takim osprzęcie jak podałeś powinieneś osiągnąć koło 90km/hWink


piwo
Szymq3 Offline

Weteran


Postów: 911
Reputacja: 18
#6
19.10.2011, 09:52
ale zalezy jeszzcze jaka pojemnośc cylka ze te 90 pojedzie ;d


pypu140 Offline

Mentor


Postów: 1,277
Reputacja: 29
#7
19.10.2011, 19:30
a co to za różnica?? pojemność ci i tak prędkości nie zrobi...Wink


piwo
Szymq3 Offline

Weteran


Postów: 911
Reputacja: 18
#8
20.10.2011, 16:24
90 rtz a 60 rtz.. 90 da na prędkości ; d cos da ;p


pypu140 Offline

Mentor


Postów: 1,277
Reputacja: 29
#9
20.10.2011, 17:03
prawie tyle co nic, tylko przy większej pojemności możesz dać większe przełożenia, a tak to nie będzie większej różnicy w osiągach (bez osprzętu)


piwo



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Almot 60/5/3 i gaźnik Amal 19 michalos126p 8 4,272 17.08.2017, 15:43
Ostatni post: adriano19921106
  Cylinder RZT POWER RS900 almot Starr 10 4,705 23.04.2017, 18:46
Ostatni post: Fandango
  Usprawnianie cylindra (60/2 Almot) + Jakie strojenie ma seryjny tłumik MZA ? Komprecha 4 3,857 09.04.2016, 09:08
Ostatni post: Komprecha
  Jaki lepszy cylinder Almot czy Mza simson.s51.e 5 5,145 21.01.2015, 17:32
Ostatni post: JarosPL
  CYLINDER SIMSON 60/5/3 ALMOT + TŁOK MZA 1P rezonator.600 18 13,350 06.05.2014, 15:41
Ostatni post: maslascher

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa