Witam panowie
Jakieś 2 lata temu kupiłem Simsona s51 z 1987r wg papierów z których wynika, zę jest to model s53 był no w stanie nie najlepszym. Postanowiłem na początku doprowadzić tylko silnik do stanu używalności lecz tłok MZA nie wytrzymał sprzedałem cały set i zacząłem od początku karterami i cylindrem zajął się DUDI.
Kartery są nadspawanie i frezowanie na CNC
Cylinder: nowa tuleja o wymiarze zewnętrznym koło 48mm tłok piaggio/gillera Vertex 41,6mm nadpspawane żeberka, membrana
zapłon: Ducati Energia
skrzynia 5b
kosz sprzęgła ten odchudzany złoty
sprzęgło 5 tarczowe
wał: s51 z wypełniaczami
skrzynia korbowa piaskowana wraz z kanałami w cylindrze
Spawak By Dudi strojenie 11,5k
Z optyki:
karoseria od użytkownika Jawasaki
przełączniki i lusterka z skutera Peugeot Speedfight
polerowana pokrywa zapłonu silnik będzie polerowany
obrotomierz Koso
półka na zegary MZA
nowe siedzenie
dźwignia zmiany biegów i kopka MZA alu chrom
podnóżek ten tuningowy
koła 17" z przednim zawieszeniem od Herculesa 80cc będą piaskowane i malowane na czarno
rama piaskowana i malowana proszkowo na czarno
kierunki mini led
Do tego wiele drobiazgów typu nowe gumy karoserii, poliamid na ramę, stacyjka sr50
http://bikepics.com/pictures/2288160/
http://bikepics.com/pictures/2288163/
http://bikepics.com/pictures/2288164/
http://bikepics.com/pictures/2288167/
http://bikepics.com/pictures/2288168/
http://bikepics.com/pictures/2288169/
http://bikepics.com/pictures/2292021/
http://bikepics.com/pictures/2292024/
http://bikepics.com/pictures/2306285/
http://bikepics.com/pictures/2306287/
http://bikepics.com/pictures/2306289/
http://bikepics.com/pictures/2306289/
http://bikepics.com/pictures/2306292/
http://bikepics.com/pictures/2306300/
http://bikepics.com/pictures/2315683/
http://bikepics.com/pictures/2315684/
http://bikepics.com/pictures/2316294/
http://bikepics.com/pictures/2316295/
http://bikepics.com/pictures/2316296/
http://bikepics.com/pictures/2316297/
Tarcze będą musiałby zostać przetoczone
http://bikepics.com/pictures/2316298/
http://bikepics.com/pictures/2316299/
Więcej zdjęć
bikepics.com/members/przemas222/87s51/
Dostałem przednie zawieszenie juz wszystko gotowe ale będę musiał pokombinować z zaciskami hamulcowymi i być może całkiem inne tarcze założę.
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318362-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318362-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318364-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318364-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318366-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318366-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318372-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318372-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318374-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318374-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318376-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318376-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318377-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318377-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318380-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318380-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318382-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318382-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318384-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318384-800.jpg)
Panowie odebrałem ramę z kołami z malowania proszkowego.
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325443-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325443-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325444-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325444-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325445-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325445-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325446-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325446-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325448-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325448-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325453-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325453-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325455-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325455-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325458-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325458-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325462-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325462-800.jpg)
Rama i koła malowane za pośrednictwem usera s51arek
Jednocześnie proszę o usuniecie starego topiku lub zamknięcie jego, gdyż zmieniła się znacznie koncepcja.
Jakieś 2 lata temu kupiłem Simsona s51 z 1987r wg papierów z których wynika, zę jest to model s53 był no w stanie nie najlepszym. Postanowiłem na początku doprowadzić tylko silnik do stanu używalności lecz tłok MZA nie wytrzymał sprzedałem cały set i zacząłem od początku karterami i cylindrem zajął się DUDI.
Kartery są nadspawanie i frezowanie na CNC
Cylinder: nowa tuleja o wymiarze zewnętrznym koło 48mm tłok piaggio/gillera Vertex 41,6mm nadpspawane żeberka, membrana
zapłon: Ducati Energia
skrzynia 5b
kosz sprzęgła ten odchudzany złoty
sprzęgło 5 tarczowe
wał: s51 z wypełniaczami
skrzynia korbowa piaskowana wraz z kanałami w cylindrze
Spawak By Dudi strojenie 11,5k
Z optyki:
karoseria od użytkownika Jawasaki
przełączniki i lusterka z skutera Peugeot Speedfight
polerowana pokrywa zapłonu silnik będzie polerowany
obrotomierz Koso
półka na zegary MZA
nowe siedzenie
dźwignia zmiany biegów i kopka MZA alu chrom
podnóżek ten tuningowy
koła 17" z przednim zawieszeniem od Herculesa 80cc będą piaskowane i malowane na czarno
rama piaskowana i malowana proszkowo na czarno
kierunki mini led
Do tego wiele drobiazgów typu nowe gumy karoserii, poliamid na ramę, stacyjka sr50
http://bikepics.com/pictures/2288160/
http://bikepics.com/pictures/2288163/
http://bikepics.com/pictures/2288164/
http://bikepics.com/pictures/2288167/
http://bikepics.com/pictures/2288168/
http://bikepics.com/pictures/2288169/
http://bikepics.com/pictures/2292021/
http://bikepics.com/pictures/2292024/
http://bikepics.com/pictures/2306285/
http://bikepics.com/pictures/2306287/
http://bikepics.com/pictures/2306289/
http://bikepics.com/pictures/2306289/
http://bikepics.com/pictures/2306292/
http://bikepics.com/pictures/2306300/
http://bikepics.com/pictures/2315683/
http://bikepics.com/pictures/2315684/
http://bikepics.com/pictures/2316294/
http://bikepics.com/pictures/2316295/
http://bikepics.com/pictures/2316296/
http://bikepics.com/pictures/2316297/
Tarcze będą musiałby zostać przetoczone
http://bikepics.com/pictures/2316298/
http://bikepics.com/pictures/2316299/
Więcej zdjęć
bikepics.com/members/przemas222/87s51/
Dostałem przednie zawieszenie juz wszystko gotowe ale będę musiał pokombinować z zaciskami hamulcowymi i być może całkiem inne tarcze założę.
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318362-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318362-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318364-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318364-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318366-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318366-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318372-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318372-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318374-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318374-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318376-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318376-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318377-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318377-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318380-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318380-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318382-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318382-800.jpg)
![[Obrazek: 2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318384-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2011%5C12%5C19%5Cbikepics-2318384-800.jpg)
Panowie odebrałem ramę z kołami z malowania proszkowego.
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325443-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325443-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325444-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325444-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325445-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325445-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325446-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325446-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325448-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325448-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325453-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325453-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325455-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325455-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325458-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325458-800.jpg)
![[Obrazek: 2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325462-800.jpg]](http://p1.bikepics.com/2012%5C01%5C03%5Cbikepics-2325462-800.jpg)
Rama i koła malowane za pośrednictwem usera s51arek
Jednocześnie proszę o usuniecie starego topiku lub zamknięcie jego, gdyż zmieniła się znacznie koncepcja.
60/5/2/2M wydech 24mm płuki 34mm
tłok Vertex piaggio gillera 41,6mm
MZA s51 z wypełniaczami
SKF C3
Ducati Energia
spawak 11300 by Dudi
kosz s51
PWK 24mm
13z lub 12z
skrzynia 5b lang
http://bikepics.com/members/przemas222/
Przeróbki cylindrów z wybiciem tulei, remonty silników.
Sprzedam:
-> DDR 50/4/3 do szlifu bez gwintu
-> Węgier 50/5/3 do możliwość membrany, tuleja przygotowana pod tłok Vertex.
GG:518184
tłok Vertex piaggio gillera 41,6mm
MZA s51 z wypełniaczami
SKF C3
Ducati Energia
spawak 11300 by Dudi
kosz s51
PWK 24mm
13z lub 12z
skrzynia 5b lang
http://bikepics.com/members/przemas222/
Przeróbki cylindrów z wybiciem tulei, remonty silników.
Sprzedam:
-> DDR 50/4/3 do szlifu bez gwintu
-> Węgier 50/5/3 do możliwość membrany, tuleja przygotowana pod tłok Vertex.
GG:518184

yea to one. a czy nie lepiej zrobic jakas wieksza pojemnosc 70 czy 80? zazdroszcze ci morzocchi i alusów
wszystko piekne powodzenia w projekcie

i na wiosnę zapowiada się odpał

