Siema
Nie wiedziałem gdzie to dać więc daje to tu
.
Posiadam :
- części Simsona ( schemat )
- instrukcje obsługi
- książkę E.Wernera " Jeżdżę motorowerem Simson "
- schemat instalacji ( jest na forum w dziale Elektryka )
Jeżeli ktoś chce to mogę wysłać, ponieważ nie wiem jak to dodać :zły:
Chyba że ktoś mi pomoże to wstawię to
Jeżeli pomogę to daj Pkt
Nie wiedziałem gdzie to dać więc daje to tu
.Posiadam :
- części Simsona ( schemat )
- instrukcje obsługi
- książkę E.Wernera " Jeżdżę motorowerem Simson "
- schemat instalacji ( jest na forum w dziale Elektryka )
Jeżeli ktoś chce to mogę wysłać, ponieważ nie wiem jak to dodać :zły:
Chyba że ktoś mi pomoże to wstawię to

Jeżeli pomogę to daj Pkt
Potrzebujesz pomocy? Pisz zawsze chętnie pomogę

