• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Przywitaj się! v
« Wstecz 1 … 5 6 7 8 9 … 38 Dalej »
Siemano

Siemano

simsonschwalbe Offline

Nowicjusz


Postów: 2
Reputacja: 0
#1
23.05.2018, 17:09
Mam na imię Krzysiek mam 30 lat i jestem w posiadaniu pięknego Simsona KR51/2 Schwalbe z 83r. w kolorze żółtym.
Na codzień śmigam Suzuki Dl 1000 vstrom, ze starszych pojazdów mam jeszcze Jawe 250 353/4 z 61r. Lubię pogrzebać w starych sprzetach, sprawia mi to przyjemność mam nadzieję, że znajdę tu fachową pomoc i sam na coś się przydam.
PozdrawiamSmile


Pawelek01 Offline

Mentor


Postów: 1,422
Reputacja: 59
#2
23.05.2018, 19:22
Witaj może byś dodał jakieś zdj. tego simsona bo kr w org wyglądają cudnie.


http://simsony.info/Thread-Simon-s80-by-Pawelek

http://www.jackmotors.pl/
jaro5 Offline

Moderator

Postów: 3,567
Reputacja: 97
#3
23.05.2018, 19:22
Witaj


pomiar mocy hamownia 70/6m https://www.youtube.com/watch?v=T680V705TWU
drag race https://www.youtube.com/watch?v=M2HFExKamVw
Simson enduro temat; http://simsony.info/Thread-Simson-S51-en...eaktywacja
Motorynka temat; http://simsony.info/Thread-Projekt-z-sil...ek-by-jaro



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Siemano simsonomaniacy :) Maciek162 1 3,781 05.08.2020, 21:59
Ostatni post: jaro5
  Siemano maciek333 1 1,658 13.09.2018, 07:17
Ostatni post: jaro5
  Siemano berciu 2 1,693 30.01.2017, 00:17
Ostatni post: robigtaa
  Siemano ! Glokk55 2 1,808 12.04.2016, 16:46
Ostatni post: Glokk55
  Siemano! CB_DAWCA 2 1,528 07.08.2015, 23:48
Ostatni post: metanabolik1

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa