Mam na imię Tomek. Mieszkam w Częstochowie. Simsonem jeżdżę już rok. Zdjęcia dam za kilka dni jak już stanie na kołach po remoncie
Simson s51, 1984r. 4 biegi. Silniki oryginalny DDR po 2 szlifie. Przebieg około 3 tys km. Lakier srebrna perła. Może już jutro dam zdjęcia.
Simson s51, 1984r. 4 biegi. Silniki oryginalny DDR po 2 szlifie. Przebieg około 3 tys km. Lakier srebrna perła. Może już jutro dam zdjęcia.


