• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Przywitaj się! v
« Wstecz 1 … 31 32 33 34 35 … 38 Dalej »
Siemka

Siemka

tomix0 Offline

Początkujący


Postów: 10
Reputacja: 0
#1
24.05.2010, 16:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.05.2010, 14:04 przez tomix0.)
Mam na imię Tomek. Mieszkam w Częstochowie. Simsonem jeżdżę już rok. Zdjęcia dam za kilka dni jak już stanie na kołach po remoncie Wink Simson s51, 1984r. 4 biegi. Silniki oryginalny DDR po 2 szlifie. Przebieg około 3 tys km. Lakier srebrna perła. Może już jutro dam zdjęcia.


Lazer Offline

Weteran


Postów: 692
Reputacja: 23
#2
24.05.2010, 17:08
Siemka Wink Może powiesz chociaż jakim Simsonem ?


Potrzebujesz pomocy? Pisz zawsze chętnie pomogę Smile
Pata Offline

Simsoniara


Postów: 279
Reputacja: 6
#3
24.05.2010, 17:19
Siema,
właśnie przdstaw simka jakoś bardziej Biggrin


"Pal gumę , a nie duszę "

Simek pj: http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Sims...uro/105669
Staram się pomagać

Diabeł tkwi w szczegółach
Lazer Offline

Weteran


Postów: 692
Reputacja: 23
#4
24.05.2010, 19:30
No od razu lepiej Wink No to dodaj foty Wink


Potrzebujesz pomocy? Pisz zawsze chętnie pomogę Smile
Miras Offline

Zaawansowany


Postów: 300
Reputacja: 1
#5
25.05.2010, 15:08
siema Biggrin


Aprilia sr50 forever Biggrin
krystian37811 Offline

Wtajemniczony


Postów: 26
Reputacja: 0
#6
31.05.2010, 19:15
siemano ;p





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Siemka Wszystkim Simek511 6 2,726 21.03.2026, 17:53
Ostatni post: Simek511
  Siemka, cześć witam Mefiash 0 1,458 11.01.2019, 17:11
Ostatni post: Mefiash
Wink siemka mateusz 5 2,024 13.07.2018, 18:01
Ostatni post: gti0
  Siemka CiasekAir 2 1,588 28.02.2018, 08:11
Ostatni post: jaro5
  siemka zagersame 3 2,165 25.09.2017, 15:26
Ostatni post: Pawelek01

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa