• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 36 37 38 39 40 … 221 Dalej »
Simering

Wątek zamknięty 
Simering

jery.g Offline

Wtajemniczony


Postów: 21
Reputacja: 0
#1
22.05.2018, 23:13
Właśnie stukneło mi 5000km od remontu i po uzupełnieniu poziomu oleju okazało się że bierze olej pewnie simering, pytanie moje czy są jakieś dobre, lepsze jakie kupić te obecne kupiłem w J.M w komplecie z łożyskami SKF


Golibroda Offline

Weteran


Postów: 827
Reputacja: 35
#2
23.05.2018, 00:04
Uszczelniacze NJK Viton. Wiele lat używam tych MZA i nigdy żaden nie przepuścił. Może masz zmordowane gniazda?


jaro5 Offline

Moderator

Postów: 3,567
Reputacja: 97
#3
23.05.2018, 16:48
A nie kopci nadmiernie?


pomiar mocy hamownia 70/6m https://www.youtube.com/watch?v=T680V705TWU
drag race https://www.youtube.com/watch?v=M2HFExKamVw
Simson enduro temat; http://simsony.info/Thread-Simson-S51-en...eaktywacja
Motorynka temat; http://simsony.info/Thread-Projekt-z-sil...ek-by-jaro
jery.g Offline

Wtajemniczony


Postów: 21
Reputacja: 0
#4
24.05.2018, 17:16
Kopcił normalne wymieniłem wczoraj i wróciło do normy a simering kupiłem niemiecki podobno zobaczymy narazie jest ok





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zapytanie o simering przem0 1 1,171 01.05.2015, 17:27
Ostatni post: mateusz19160
  Simering wsk 0 1,056 25.04.2015, 20:43
Ostatni post: wsk
  Simering pod kopiniak Lisek8521 1 1,717 16.11.2014, 19:35
Ostatni post: bykuu93
  Simering równo z karterem ? damiano97 5 2,170 08.11.2014, 15:45
Ostatni post: damiano97
  simering sprzęgła karlik357 1 1,382 15.10.2014, 18:06
Ostatni post: Mumii

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa