07.09.2017, 19:00
Witam taki problem jak w temacie jadac dzis zlapal mula o ile na 1,2,3 wchodzi na full obroty to na 4 nie ma sily do tego przerywa tak dziwnie ale to nie zaplon chyba 100% cos sje zjb.. Z gaznikiem a jak odstawilem az moto ostygnie chwile lapal mula nie chcial isc wiecej niz 65 to pozniej dostal powera i te 75 dobilem ale to nie pelna moc bo jezdzilem nim ponad 80

albo sie moze dysza przytkala moga takie objawy wystąpić? Spróbuję jutro pojeździć moze sie sam unormuje albo odblokuje cos no nw stało sie to z niczego a jezdzilem jakies 3 miesiace caly czas bez zadnych problemów
