• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 30 31 32 33 34 … 141 Dalej »
Simson na 4B nie wchodzi na max obrotów

Wątek zamknięty 
Simson na 4B nie wchodzi na max obrotów

Arek67 Offline

Doświadczony


Postów: 234
Reputacja: 0
#1
07.09.2017, 19:00
Witam taki problem jak w temacie jadac dzis zlapal mula o ile na 1,2,3 wchodzi na full obroty to na 4 nie ma sily do tego przerywa tak dziwnie ale to nie zaplon chyba 100% cos sje zjb.. Z gaznikiem a jak odstawilem az moto ostygnie chwile lapal mula nie chcial isc wiecej niz 65 to pozniej dostal powera i te 75 dobilem ale to nie pelna moc bo jezdzilem nim ponad 80 Sad


jaro5 Offline

Moderator

Postów: 3,567
Reputacja: 97
#2
07.09.2017, 19:53
A może się kończy po prostu


pomiar mocy hamownia 70/6m https://www.youtube.com/watch?v=T680V705TWU
drag race https://www.youtube.com/watch?v=M2HFExKamVw
Simson enduro temat; http://simsony.info/Thread-Simson-S51-en...eaktywacja
Motorynka temat; http://simsony.info/Thread-Projekt-z-sil...ek-by-jaro
Arek67 Offline

Doświadczony


Postów: 234
Reputacja: 0
#3
07.09.2017, 20:31
Mozliwe Smile albo sie moze dysza przytkala moga takie objawy wystąpić? Spróbuję jutro pojeździć moze sie sam unormuje albo odblokuje cos no nw stało sie to z niczego a jezdzilem jakies 3 miesiace caly czas bez zadnych problemów


jaro5 Offline

Moderator

Postów: 3,567
Reputacja: 97
#4
08.09.2017, 06:35
Gaźnik warto przeczyścić.


pomiar mocy hamownia 70/6m https://www.youtube.com/watch?v=T680V705TWU
drag race https://www.youtube.com/watch?v=M2HFExKamVw
Simson enduro temat; http://simsony.info/Thread-Simson-S51-en...eaktywacja
Motorynka temat; http://simsony.info/Thread-Projekt-z-sil...ek-by-jaro
Arek67 Offline

Doświadczony


Postów: 234
Reputacja: 0
#5
08.09.2017, 15:20
Pojeździłem i nie pomogło wyczyściłem gaźnik znaczy się odkręciłem pokrywę komory pływakowej i tam okazało się że na spodzie pokrywy był tak jakby drobny piasek wyczyściłem, dysze główna przedmuchałem chociaż nie była zabita i pomogło teraz pracuje jak należy Smile





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fortschritt E930 nie osiąga pełnych obrotów mathias 8 2,581 18.09.2022, 11:02
Ostatni post: IFA_1988
  Simson nie wchodzi na wysokie obroty, lekko zrywa ar0is 4 2,269 21.07.2021, 22:06
Ostatni post: Sportingcc11
  Nie wchodzi na obroty horacy4 7 1,846 05.03.2021, 13:02
Ostatni post: horacy4
  Zmniejszony zakres obrotów kamax672 7 1,945 05.07.2020, 19:49
Ostatni post: HoeronixHD
  Nie wchodzi na obroty dławi się? KacperS 22 8,639 29.09.2019, 11:57
Ostatni post: Adamw336

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa