21.06.2025, 11:06
Witam otóż mój simson jedzie tylko 49 i to na najwyższych możliwych obrotach więc musiałbym jeździć tak z 40 żeby go nie katować, pomoże ktoś?? no i moc to ma i zrywny jest a git by było jak by jechał te 60 a tak spokojnie to bym se 50 jechał, bo to trochę wstyd jak dziadek na skuterku wyprzedza porządną maszynę z NRD

