• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pojazdy użytkowników Konkursy v
1 2 Dalej »
Simson Roku 2024

Simson Roku 2024

Strony (2): « Wstecz 1 2
Stachu.212 Offline

Nowicjusz


Postów: 3
Reputacja: 0
#16
22.12.2024, 00:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.12.2024, 16:35 przez kamilo0002. Powód edycji: poprawa kodu )
Właściciel: stachu.212
Model: sr50
Rok prod.: 1988
Modyfikacje: cylinder 60cc
Krótki opis: posiadam go od września 2023 roku, zrobiłem przy nim kranik, gaznik, manetki, hamulce. Teraz będzie robiony remont generalny całego simsona
Temat na forum: https://simsony.info/Thread-simson-sr50-...#pid168818
Zdjęcie:


Załączone pliki Miniatury
   


motoiza Offline

Nowicjusz


Postów: 6
Reputacja: 0
#17
22.12.2024, 17:27
Właściciel: Motoiza
Model: S51
Rok prod.: 1982
Modyfikacje:

Silnik ZT85G GEN2 Stage 2:
- Głowica ZT Racing ZT85G GEN2
- Wzmocniony wał korbowy ZT Big Bore
- Wzmocniona 5-biegowa skrzynia biegów ZT (średni pierwszy bieg)
- Kosz sprzęgła ZT o przełożeniu 17:54, z prostymi zębami
- 5-tarczowe sprzęgło tuningowe (19 Nm)
- Płyta dociskowa sprzęgła z łożyskiem igiełkowym ZT
- Zapłon Ducati
- Gaźnik ZT 21N1-11 GEN2

Inne:
- Wydech ZT Reso 2019 D
- Zawieszenie YSS
- Nowe kola i blotniki
- Teleskopy wraz z tarcza od Jackmotors
- Wahacz PZ-Tuning
- Dorobione wsporniki enduro
- Wysoka kierownica ProTaper 
- krótki rolgaz
- oraz wiele innych detali, takich jak przełączniki, linki, dźwignie, podnóżki itp. Ponadto cała instalacja elektryczna została położona od nowa

Krótki opis: Simsona kupiłam dwa lata temu w opłakanym stanie i od tamtej pory poddałam go gruntownej przebudowie. Chciałam, aby wyróżniał się spośród innych klasyków, dlatego silnik oraz większość podzespołów została wymieniona na tuningowe części.

Temat na forum: https://simsony.info/Thread-simson-s51-85ccm-zt-tuning

Zdjęcie: 
   


kamilo0002 Offline

Administrator

Postów: 566
Reputacja: 20
#18
23.12.2024, 01:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2024, 02:11 przez kamilo0002.)
KONIEC ZGŁOSZEŃ

>>KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO GŁOSOWANIA<<


Głosowanie trwa do 29.12.2024r włącznie.


kamilo0002 Offline

Administrator

Postów: 566
Reputacja: 20
#19
02.01.2025, 02:49
KONIEC GŁOSOWANIA

Znamy już wszystkie wyniki i możemy podsumować cały konkurs. 
Wybór zwycięzcy nie był łatwy. Zgłosiliście dużo świetnych Simsonów i poziom był naprawdę wysoki z czego się niezmiernie cieszymy. Daje to mi motywację do robienia kolejnych konkursów w przyszłości. (O ile tylko znajdę na nie czas, bo wbrew pozorom kosztuje to trochę czasu, a chce to robić porządnie).

Pierwsze miejsce wybierane przez Jury (mimo braku głosu ostatecznie od Goodnight) pokryło się z Waszymi głosami w ankiecie. Po dogrywce wyłoniliście kolejne miejsca na podium, które prezentują się następująco:

1. Miejsce 🏆 BobxKarol
   

2. Miejsce 🥈 HoeronixHD
   

3. Miejsce 🥉 Qwet
   

Zwycięzcom gratulujemy a pozostałych zapraszamy do kolejnych edycji! 
Otwieram wątek gdybyście chcieli skomentować przebieg konkursu, mieli jakieś pomysły co do kolejnych lub po prostu pogratulować zwycięzcom.


Mój kanał na YouTube z muzyką klubową -> Housemaker
Simson S50 -> Simson SR50 -> VW Vento -> Seat Leon I -> Audi A3 8P -> Audi A3 8V
Qwet Offline

Ekspert

Postów: 1,052
Reputacja: 36
#20
02.01.2025, 09:59
Bardzo dziękuję za wszystkie głosy na mojego simka  piwo dostał się rzutem na taśmę, mimo obskurnej kanapy, brudu na spawaku itp. (fotkę wrzuciłem z braku aktualniejszej) Ciekawe co zaważyło? Może uczciwe 50cm³ ?  Shy

Co do wyższych miejsc, jak najbardziej adekwatne, powiedziałbym wręcz jedyne słuszne  Cool ciekawe czy jadą tak świetnie jak wyglądają  Rolleyes


Vmax mojego simsona - Kliknij tutaj
Simsonem do GRECJI - Kliknij tutaj
Instagram Maszy - Kliknij tutaj
twojstara1 Offline

Mentor


Postów: 1,845
Reputacja: 37
#21
02.01.2025, 23:23
A ja przypominam o zlocie. Który można by było zrobić. Wiem że już pisałem o tym na początku 2024 ale warto przypomnieć w 2025.
Miło by było was poznać.


HoeronixHD Offline

Moderator

Postów: 1,936
Reputacja: 30
#22
03.01.2025, 22:29
Ja też chciałem bardzo podziękować za tak dużo głosów. Osobiście dawałem sobie maks 3-4 w pierwszej fazie a skończyło się na 5, oraz 7 w drugiej.
Co miałem w planach zmienić w simsonie to i tak zmienię i pokażę tutaj na forum, a dzięki voucherowi będzie nieco lżej na portfelu.
Dzięki i wszystkim najlepszego w Nowym Roku



Strony (2): « Wstecz 1 2


  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Simson Roku 2025 kamilo0002 32 4,694 22.03.2026, 09:26
Ostatni post: Damianik
  GŁOSOWANIE Simson Roku 2024 DOGRYWKA kamilo0002 1 752 02.01.2025, 01:25
Ostatni post: kamilo0002
  GŁOSOWANIE Simson Roku 2024 kamilo0002 2 2,056 30.12.2024, 02:08
Ostatni post: kamilo0002
Star Simson roku 2014 kamilo0002 35 60,633 27.01.2015, 18:43
Ostatni post: kamilo0002
  Simson Roku 2014 DOGRYWKA kamilo0002 1 11,636 27.01.2015, 18:21
Ostatni post: kamilo0002

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa