24.02.2026, 11:29
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.02.2026, 11:52 przez adambjj1.
Powód edycji: Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Simsona którego "zbudowałem" z moim tatą. Od najmłodszych lat Tata zaczepi
)
Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Simsona którego "zbudowałem" z moim tatą. Od najmłodszych lat Tata zaszczepił we mnie miłość do tych maszyn ponieważ kupę lat naprawiał i sprzedawał simsony dając im drugie życie, a ja bywałem jego małym pomocnikiem. W końcu człowiek dorósł i mógł sprawić sobie sprzęt który zawsze chciał mieć. Kupiliśmy bazę i zaczęliśmy powoli pracę nad projektem. Niestety nie byłem zadowolony z silnika ponieważ 50 czy 70ccm nie robi specjalnie wrażenia, dlatego padła decyzja żeby zrobić coś mocniejszego, ale to już wykraczało poza umiejętności mojego Taty nie mówiąc już o mnie 😁. Nowe serduszko do Simsona zrobił Chylo Racing o pojemności 110ccm i hamownia pokazała coś w okolicach 17KM idealnie żeby już pojeździć, a nie wyżyłować silnika i tak właśnie powstała moja maszyna .
![[Obrazek: IMG-20260224-101434.jpg]](https://i.ibb.co/PGGQTQNX/IMG-20260224-101434.jpg)
![[Obrazek: IMG-20260224-101626.jpg]](https://i.ibb.co/jvrLykND/IMG-20260224-101626.jpg)
[/url]![[Obrazek: IMG-20260224-101740.jpg]](https://i.ibb.co/dwWQ5m0B/IMG-20260224-101740.jpg)
[url=https://ibb.co/jvrLykND]
![[Obrazek: IMG-20260224-101434.jpg]](https://i.ibb.co/PGGQTQNX/IMG-20260224-101434.jpg)
![[Obrazek: IMG-20260224-101626.jpg]](https://i.ibb.co/jvrLykND/IMG-20260224-101626.jpg)
[/url]
![[Obrazek: IMG-20260224-101740.jpg]](https://i.ibb.co/dwWQ5m0B/IMG-20260224-101740.jpg)
[url=https://ibb.co/jvrLykND]

