23.02.2026, 15:10
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2026, 21:30 przez kamilo0002.)
Model: S51
Rok produkcji 1989
Modyfikacje:dokonałem zmiany zapłonu na Ducati Energia, Malowania błotników,zmiany tylnych amortyzatorów, polerki zbiornika Boczków przednich lag i wydechu.
Koła również zostały wypolerowane i założone nowe szprychy, do tego założone nowe opony heidenau.
Zmieniony został cały napęd na mocniejszy 420.
Krótki opis: Simsona posiadam od 4 marca 2025 roku
Zrobiłem nim około 1500km przez ten czas zdążyłem pozmieniać dużo części aż wkoncu doszlem z nim do wersji końcowej w której moim zdaniem wyglada najlepiej czyli oryginalny wygląd.
Rok produkcji 1989
Modyfikacje:dokonałem zmiany zapłonu na Ducati Energia, Malowania błotników,zmiany tylnych amortyzatorów, polerki zbiornika Boczków przednich lag i wydechu.
Koła również zostały wypolerowane i założone nowe szprychy, do tego założone nowe opony heidenau.
Zmieniony został cały napęd na mocniejszy 420.
Krótki opis: Simsona posiadam od 4 marca 2025 roku
Zrobiłem nim około 1500km przez ten czas zdążyłem pozmieniać dużo części aż wkoncu doszlem z nim do wersji końcowej w której moim zdaniem wyglada najlepiej czyli oryginalny wygląd.

