21.02.2012, 20:40
Siemka , chciałbym wam przedstawić mojego simsona s51.
Simson został kupiony w maju i musiał być poddany lekkim poprawkom , niestety niemam zdjęc odrazu po zakupie ale zdjęcia miesiac po.
Jak narazie zostało w nim wymienione:
+akumulator
+przerywasz
+stacyjka
+żarówka (przednia)
+świeca
W najpliższym czasie:
Gumy na przednie teleskopy
nowe siedzenie
nowe klosze na kierunkowskazy (tył)
licznik do 100km/h
Link do fotek co jakiś czas będą nowe:
http://bikepics.com/members/kamilpucko/
Mile widziane opinie
Simson został kupiony w maju i musiał być poddany lekkim poprawkom , niestety niemam zdjęc odrazu po zakupie ale zdjęcia miesiac po.
Jak narazie zostało w nim wymienione:
+akumulator
+przerywasz
+stacyjka
+żarówka (przednia)
+świeca
W najpliższym czasie:
Gumy na przednie teleskopy
nowe siedzenie
nowe klosze na kierunkowskazy (tył)
licznik do 100km/h
Link do fotek co jakiś czas będą nowe:
http://bikepics.com/members/kamilpucko/
Mile widziane opinie

