• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 31 32 33 34 35 … 221 Dalej »
Simson S51 Olej do skrzyni/sprzęgła

Simson S51 Olej do skrzyni/sprzęgła

Arek67 Offline

Doświadczony


Postów: 234
Reputacja: 0
#1
11.10.2018, 15:58
Tak jak w temacie, jaki olej polecacie do simsonka? Chodzi mi o to by sprzęgło na nim nie ślizgało, tryby miały dobre smarowanie i pracowal w każdych warunkach zima (przy mrozach)/lato , szukałem cos po forach ale nic konkretnego nie znalazłem


Paul S. Offline

Zaawansowany


Postów: 498
Reputacja: 15
#2
11.10.2018, 19:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2018, 19:48 przez Paul S..)
Dedykowany do Simsona Addinol https://www.jackmotors.pl/old-timer/olej...l-gl80w-1l Ewentualnie Castrol EP 80





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dystansowanie skrzyni simson Artek 3 822 19.10.2023, 21:40
Ostatni post: Goodnight
  Olej do skrzyni biegów Arek67 6 1,593 20.07.2022, 12:44
Ostatni post: jaro5
  regulacja skrzyni Almen 15 12,670 25.05.2021, 08:19
Ostatni post: piotrxxx11
  Dystansowanie skrzyni kamax672 0 914 17.03.2021, 18:00
Ostatni post: kamax672
  Regulacja skrzyni biegów S51 Arek67 9 4,072 30.06.2020, 21:22
Ostatni post: Arek67

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa