• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Modyfikacje wizualne v
« Wstecz 1 … 18 19 20 21 22 23 Dalej »
Simson s51 siedzenie

Simson s51 siedzenie

Szczel'en Offline

Nowicjusz


Postów: 8
Reputacja: 0
#1
28.07.2010, 15:35
Elo jak ludzie robią takie siedzenia jak na tym zdjęciu lub podobne? http://www.simson-umbau.de/Bilder/galeri...rie847.jpg[Obrazek: picture1787_serie847.jpg]


Padre Offline

Mentor


Postów: 1,689
Reputacja: 24
#2
28.07.2010, 15:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010, 15:43 przez Padre.)
Nie wiem czy on jest pełny w środku czy nie...
Ale musisz mieć coś z czego formę zrobisz np. styropian modelujesz go tak jak ma być zadupek później żywica z matą szklaną na to później szpachla xd i malujesz


Ps. Kamil (czerwony) fajny plugin do otwierania zdjęć


Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Siedzenie S51 enduro Dod21 5 452 09.08.2025, 21:58
Ostatni post: Mentos95
  Siedzenie Simson skuter SR50 w S51 HaXbOx 14 15,367 02.07.2021, 06:33
Ostatni post: twojstara1
  Jakie siedzenie do sima :MZ? simson.s51.e 3 2,270 10.04.2015, 20:45
Ostatni post: Radek
  witam jak pdgiąć siedzenie jak w tym simku co trzeba zrobić proszę o szybką pomoc dominik550pl 3 2,960 05.06.2014, 18:57
Ostatni post: lukix61
  siedzenie gienia1 6 3,283 14.03.2010, 12:12
Ostatni post: re5pectNan

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa