28.07.2010, 15:35
Elo jak ludzie robią takie siedzenia jak na tym zdjęciu lub podobne? http://www.simson-umbau.de/Bilder/galeri...rie847.jpg
Simson s51 siedzenie
|
28.07.2010, 15:35
Elo jak ludzie robią takie siedzenia jak na tym zdjęciu lub podobne? http://www.simson-umbau.de/Bilder/galeri...rie847.jpg
Nie wiem czy on jest pełny w środku czy nie...
Ale musisz mieć coś z czego formę zrobisz np. styropian modelujesz go tak jak ma być zadupek później żywica z matą szklaną na to później szpachla xd i malujesz Ps. Kamil (czerwony) fajny plugin do otwierania zdjęć
Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Siedzenie S51 enduro | Dod21 | 5 | 452 |
09.08.2025, 21:58 Ostatni post: Mentos95 |
|
| Siedzenie Simson skuter SR50 w S51 | HaXbOx | 14 | 15,367 |
02.07.2021, 06:33 Ostatni post: twojstara1 |
|
| Jakie siedzenie do sima :MZ? | simson.s51.e | 3 | 2,270 |
10.04.2015, 20:45 Ostatni post: Radek |
|
| witam jak pdgiąć siedzenie jak w tym simku co trzeba zrobić proszę o szybką pomoc | dominik550pl | 3 | 2,960 |
05.06.2014, 18:57 Ostatni post: lukix61 |
|
| siedzenie | gienia1 | 6 | 3,283 |
14.03.2010, 12:12 Ostatni post: re5pectNan |
|