• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pojazdy użytkowników SR50, SR80, Schwalbe v
« Wstecz 1 … 5 6 7 8 9 Dalej »
Simson SR 50 od Marcina :D

Simson SR 50 od Marcina :D

Strony (2): 1 2 Dalej »
marcin9561 Offline

Początkujący


Postów: 13
Reputacja: 0
#1
13.01.2010, 22:34
Siema kupiłem dzisiaj tego Simsonka. Trochę info o nim. Platynowiec 12V z Cylindrem 60ccm. Przyjedzie do mnie kurierem. Wykonanie jego mi się podoba ale jak wiemy o gustach się nie dyskutuje Smile Stoi on koło Wadowic rok produkcji 1987. Najważniejsze że instalacja elektryczna jest w 100% sprawna. Mam do niego 700km ale od czego jest kurier Smile
[Obrazek: sr5011.jpg]

[Obrazek: sr50.jpg]

Jak dojedzie do mnie do Słupska będzie więcej fot


Kubeck Offline

Mentor


Postów: 1,039
Reputacja: 26
#2
13.01.2010, 23:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2010, 23:12 przez Kubeck.)
Widzialem go na allegro, taki nawet Tongue


... gadasz coś za plecami,
Dla mnie to żadna krzywda, ale kur*a pamiętaj,
że się ze mną nie igra !

kamilo4195 Offline

Mentor


Postów: 1,229
Reputacja: 19
#3
13.01.2010, 23:42
Z wyglądu fajny..;D Ale ja bym simka nie kupił w ciemno przez allegro...Wink chyba ,że go ogladałeś.Biggrin najlepiej się przejechać i wiesz co masz..Biggrin


.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.


Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile
Bandi Niedostępny

ZŁOM ROKU .!


Postów: 240
Reputacja: 7
#4
14.01.2010, 08:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2010, 08:24 przez Bandi.)
Ładny.Czekam aż będzie u ciebie,bo się dowiem czegoś więcej.Jak dla mnie to ryzyko jest wielkie,bo mogł cię oszukać.Lepiej zawsze poczekać i znaleźć sima z okolicy,sprawdzając go czy działa tak jak należy.A umowa kupna-sprzedaży na jakiej zasadzie ?
Jaki masz tam cylinder ? DDR ?

Bandi.


marcin9561 Offline

Początkujący


Postów: 13
Reputacja: 0
#5
14.01.2010, 08:56
koleś przysyła mi 2 umowy , ja podpisuje i mu 1 odsyłam Smile Na pomorzu właśnie nie ma nic już od dłuższego czasu.. Zawsze jakieś ryzyko musi być Smile


sz4et0m Offline

Mentor


Postów: 1,154
Reputacja: 10
#6
14.01.2010, 17:34
fajny simek Tongue załóż sobie polskajazda.pl albo motoalbum Tongue


Bohun221 Offline

Weteran


Postów: 733
Reputacja: 22
#7
14.01.2010, 18:16
hmm ta obwiewka taka se
ale rzecz gustu
a sim jeśłi sprawny i silnik na chodzi to czemu by nie ale twój wybór


SIMSON <3
Pomogłem ? Punkt ? Nie musisz ! Nie robię tego na pokaz. Daj go komuś komu się przyda. wnp
marcin9561 Offline

Początkujący


Postów: 13
Reputacja: 0
#8
14.01.2010, 18:22
mam konto na PJ tylko sima jeszcze na niej nie ma i na MA też mam konto Smile wstawię go za niedługo i dam linki

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/30308 mój był simek Smile

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Komar/13116 były komarek

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Zibo/64644 Skuter Smile


Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#9
14.01.2010, 20:18
Nie dość że jeździ plastikiem to z s przerzucił się na sr:/


Forum o Simsonach - www.simsony.info
sz4et0m Offline

Mentor


Postów: 1,154
Reputacja: 10
#10
14.01.2010, 20:35
boże,może woli sr a z resztą mają te same silniki różnią sie tylko kołami i wyglądem


marcin9561 Offline

Początkujący


Postów: 13
Reputacja: 0
#11
14.01.2010, 21:29
wiesz chciałem spróbować czegoś nowego. A wiesz gdybym był fanem plastiku bym teraz nie wrócił do kupna SRki... Jakoś podobają mi się SR i tyle..


Miras Offline

Zaawansowany


Postów: 300
Reputacja: 1
#12
14.01.2010, 22:21
No no widać że nowy simek sr na forum Biggrin fajny kolorek.widziałem go chyba na innym forum .dbaj o niego.gołgo bo ty masz s to on już nie może mieć sr !Smilepodobał mu się więc kupił...
pozdro szerokości.


Aprilia sr50 forever Biggrin
Majki93 Offline

Przyjaciel

Postów: 377
Reputacja: 12
#13
14.01.2010, 22:55
(14.01.2010, 22:27 )marcin9561 napisał(a): panowie potrzebne wymiary Simsona , długość i szerokość

To nie jest post na temat!


Przygoda z Simsonem zakończona...23.06.2010r...

2011-2020 Passat B3 1.8 -> 2.8 VR6
2020-2023 Volvo S60 2.3 T5
2023 Cadillac STS 4.6 V8
marcin9561 Offline

Początkujący


Postów: 13
Reputacja: 0
#14
07.02.2010, 10:09
Witam , dużo się działo w ten czas jak nie pisałem ale po prostu nie miałem czasu. Simson przyjechał do mnie ładnie zapakowany na palecie :
[Obrazek: simsonnowy2.jpg]
Sprzedający gwoździ nie żałował, po 30 min cięcia Simson stanął na koła już 1 usterka albo brak oleju w przednim zawieszeniu albo sprężyny do wymiany. Trochę zdjęć zaraz po zdjęciu z palet:
[Obrazek: simsonnowy1.jpg]

[Obrazek: simsonnowy.jpg]
Dobra odpalił za 2 ale kur... coś strzela z wydechu i zapłonu mówię jutro popatrzę..
Wchodzę na następny dzień do garażu odpaliłem sima ładnie ze światłami itp Wymieniam przed garażem żarówkę w samochodzie a po 2 min kłąb dymu z garażu wylatuje... Patrze instalacja się pali o kur... wziąłem szybko go biegiem zgasiłem wyrwałem akumulator i czekałem ... Dałem go do znajomego Elektryka i Mechanika Spalone 75% Instalacji , za położenie nowej skasował mnie 90zł + koszt kabli, dobra to nie koniec , kazałem mu go jeszcze wyregulować, jak ściągnął pokrywę to się prawie ja sam załamałem, wałem można we wszystkie strony ruszać. Dobra silnik jest już rozpołowiony W poniedziałek zakłada łożyska na wał... A i jeszcze jak spuściłem olej to taki brązowy jak by ktoś tam nasrał Xd. Trochę zdjęć z warsztatu :
Ten cały bród to z silnika
[Obrazek: simer7.jpg]
New instalka
[Obrazek: simer6.jpg]
[Obrazek: simer5.jpg]
Od lewej :
Virago 525 , Simson Kumpla , BMW 800 pojemności nie pamiętam modelu
[Obrazek: simer4.jpg]
No i jeszcze WSK
[Obrazek: simer3.jpg]
Moje marzenie czyli Yamaha XT600
[Obrazek: simer1.jpg]
Simson też motor zjeść musi Smile
[Obrazek: simertemotor.jpg]

Byłem go jeszcze zarejestrować i w dowodzie Simson S51 ^^ Przegląd do 22 września więc nas to czeka Sad Planuję do niego Amala i RTZ 70
[Obrazek: 16848472.jpg]
Sorry ale troszeczkę się rozpisałem Xd


Macy Offline

Doświadczony


Postów: 262
Reputacja: 5
#15
07.02.2010, 10:26
Cytat:Najważniejsze że instalacja elektryczna jest w 100% sprawna.
No teraz już tak Biggrin

Troszkę pracy i pieniędzy w niego włożyłeś, ale przynajmniej wiesz czym będziesz jeździł Smile


http://www.bikepics.com/members/macy/

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/70353

Strony (2): 1 2 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa