13.01.2010, 22:34
Siema kupiłem dzisiaj tego Simsonka. Trochę info o nim. Platynowiec 12V z Cylindrem 60ccm. Przyjedzie do mnie kurierem. Wykonanie jego mi się podoba ale jak wiemy o gustach się nie dyskutuje
Stoi on koło Wadowic rok produkcji 1987. Najważniejsze że instalacja elektryczna jest w 100% sprawna. Mam do niego 700km ale od czego jest kurier
![[Obrazek: sr5011.jpg]](http://img121.imageshack.us/img121/7017/sr5011.jpg)
![[Obrazek: sr50.jpg]](http://img31.imageshack.us/img31/8522/sr50.jpg)
Jak dojedzie do mnie do Słupska będzie więcej fot
Stoi on koło Wadowic rok produkcji 1987. Najważniejsze że instalacja elektryczna jest w 100% sprawna. Mam do niego 700km ale od czego jest kurier
![[Obrazek: sr5011.jpg]](http://img121.imageshack.us/img121/7017/sr5011.jpg)
![[Obrazek: sr50.jpg]](http://img31.imageshack.us/img31/8522/sr50.jpg)
Jak dojedzie do mnie do Słupska będzie więcej fot

chyba ,że go ogladałeś.
najlepiej się przejechać i wiesz co masz..
![[Obrazek: simsonnowy2.jpg]](http://img35.imageshack.us/img35/9527/simsonnowy2.jpg)
![[Obrazek: simsonnowy1.jpg]](http://img11.imageshack.us/img11/2774/simsonnowy1.jpg)
![[Obrazek: simsonnowy.jpg]](http://img524.imageshack.us/img524/6932/simsonnowy.jpg)
. Trochę zdjęć z warsztatu :![[Obrazek: simer7.jpg]](http://img80.imageshack.us/img80/3078/simer7.jpg)
![[Obrazek: simer6.jpg]](http://img519.imageshack.us/img519/7734/simer6.jpg)
![[Obrazek: simer5.jpg]](http://img3.imageshack.us/img3/1782/simer5.jpg)
![[Obrazek: simer4.jpg]](http://img171.imageshack.us/img171/5632/simer4.jpg)
![[Obrazek: simer3.jpg]](http://img16.imageshack.us/img16/9273/simer3.jpg)
![[Obrazek: simer1.jpg]](http://img46.imageshack.us/img46/3959/simer1.jpg)
![[Obrazek: simertemotor.jpg]](http://img502.imageshack.us/img502/7861/simertemotor.jpg)
Planuję do niego Amala i RTZ 70![[Obrazek: 16848472.jpg]](http://img710.imageshack.us/img710/4750/16848472.jpg)
