• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 179 180 181 182 183 … 221 Dalej »
Simson Sr50

Simson Sr50

pitas2233

Gość

 
#1
26.03.2012, 15:39
Siemka
Ile wam leci Simson sr50??
Zębatka przednia 13
Cylinder 50ccm (DDR)
Zapłon Platynki
Prędkość jaką dotąd uzyskałem to 65km/h z górki i z dobry wiatrem 70/73km/h
Co zrobić aby Simsonek leciał z 75/80km/h ?
I czy cylinder 60ccm coś da Biggrin jak czytałem to nie ma 60ccm tylko 55 Biggrin


Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#2
26.03.2012, 19:29
Mój jedzie z jakieś 76 km/h- to już opór.
Mam w nim 50ccm, nowe zębatki(chyba 16z) i łańcuch. Spawaka.


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".

konieczko Offline

Doświadczony


Postów: 163
Reputacja: 3
#3
27.03.2012, 19:53
cyl 70 (jakiś no name), zębatka 17 z, gaźnik 16n3-4, aoa1 ------> ok. 78km/h (mierzone yamahą tzr)


POLSKAJAZDA.PL :
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR-50/76530
YOUTUBE.PL :
http://www.youtube.com/watch?v=qDjzT3GFY...re=feedwll



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Simson SR50 japanpl 3 1,616 01.06.2015, 20:48
Ostatni post: Rado9990
  Simson sr50 bansai 11 3,840 13.08.2014, 20:20
Ostatni post: bansai
  Czym sie różni Simson SR50 i SR50 b4 dominik8012pl 2 3,445 01.04.2013, 17:55
Ostatni post: Szymcio
  Simson sr50 gofer2012 9 4,638 09.08.2011, 16:08
Ostatni post: TERY
  Simson sr50 marek293 6 3,293 06.07.2011, 18:26
Ostatni post: adasiek185

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa