Jestem tutaj nowy,więc witam wszystkich.Mieszkam w uk i znalazłem takie cudo do kupienia na ebay i wybieram się to obejrzeć.Miałem takie coś jakieś ponad 30 lat temu i kompletnie wypadlem z tematu.Odezwał się sentyment być może kryzys wieku średniego,dlatego wpadłem na pomysł żeby to kupić.Jak już pisałem jestem laikiem,więc bardzo bym prosił o jakąkolwiek pomoc
Mianowicie na co zwrócić uwagę przy kupowaniu,jak ocenić stan silnika i innych rzeczy,jaki to może być model itd.Przy okazji fajna jest historia tego simsona co jest dodane w opisie przy sprzedaży.Z góry wszystkim dziękuję i jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.Michał.
Mianowicie na co zwrócić uwagę przy kupowaniu,jak ocenić stan silnika i innych rzeczy,jaki to może być model itd.Przy okazji fajna jest historia tego simsona co jest dodane w opisie przy sprzedaży.Z góry wszystkim dziękuję i jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.Michał.


