• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Zadaj pytanie bez logowania v
1 2 3 4 5 … 8 Dalej »
Składanie simsona od zera

Nowa odpowiedź 
Składanie simsona od zera

micha Offline

Nowicjusz


Postów: 1
Reputacja: 0
#1
29.05.2026, 12:19
Witam, potrzebuje pomocy, rozmontowalismy simsona s51 do najmniejszej śrubki i wszystko zostało wyczyszczone piaskowo,  zabezpieczone olejem i leży. W obudowie silnika jest na pewno gwin do wydechu uszkodzony, reszta prawdopodobnie ok.
Potrzebuję kogoś kto to teraz wszystko złoży + malowanie i dodatki, fajnie byłoby elektryczny start albo pomocy w tym. Jestem otwarty na propozycje, pozdrawiam





[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Zaznaczono 1 lub więcej postów do zacytowania. Zacytuj te posty teraz lub odznacz je.
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa