29.05.2026, 12:19
Witam, potrzebuje pomocy, rozmontowalismy simsona s51 do najmniejszej śrubki i wszystko zostało wyczyszczone piaskowo, zabezpieczone olejem i leży. W obudowie silnika jest na pewno gwin do wydechu uszkodzony, reszta prawdopodobnie ok.
Potrzebuję kogoś kto to teraz wszystko złoży + malowanie i dodatki, fajnie byłoby elektryczny start albo pomocy w tym. Jestem otwarty na propozycje, pozdrawiam
Potrzebuję kogoś kto to teraz wszystko złoży + malowanie i dodatki, fajnie byłoby elektryczny start albo pomocy w tym. Jestem otwarty na propozycje, pozdrawiam


