14.10.2017, 11:57
Wymieniłem wałek kopniaka lecz nie mogę nacignac sprężyny. Nie wiem jak, nie wiem czym a w internecie nikt dokładnie nie opisał. Proszę o wytłumaczenie. A i od czego jest ten seger na walku?
Sprężyna kopniaka
|
14.10.2017, 11:57
Wymieniłem wałek kopniaka lecz nie mogę nacignac sprężyny. Nie wiem jak, nie wiem czym a w internecie nikt dokładnie nie opisał. Proszę o wytłumaczenie. A i od czego jest ten seger na walku?
14.10.2017, 12:06
Seger jest po to aby ci wałek nie wypadł, a możesz sobie kupić klucz do naciągania sprężyny na JM
14.10.2017, 13:36
https://www.youtube.com/watch?v=5MrUadSyfA8&t=897s Zobacz od 32 minuty. Tam masz pokazane jak i czym.
14.10.2017, 13:44
Już założyłem dzięki
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
|
|
Awaria kopniaka | Kacper.Ppppp | 3 | 1,508 |
02.01.2021, 08:50 Ostatni post: jaro5 |
| Sprężyna startera | kamax672 | 2 | 1,454 |
08.12.2020, 11:27 Ostatni post: emdeiks |
|
| sprężyna kopnika simson s51 | mats51 | 6 | 2,169 |
24.03.2020, 11:54 Ostatni post: mats51 |
|
| Sprężyna i zębatka kopaka. | Grzegrzyk | 2 | 1,436 |
25.03.2018, 10:16 Ostatni post: Grzegrzyk |
|
| Sprężyna kopki | SimsonByCichy | 2 | 1,737 |
08.03.2017, 17:41 Ostatni post: robigtaa |
|