• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 29 30 31 32 33 … 141 Dalej »
Sprężyna kopniaka

Wątek zamknięty 
Sprężyna kopniaka

Magik Offline

Wprawiony


Postów: 86
Reputacja: 0
#1
14.10.2017, 11:57
Wymieniłem wałek kopniaka lecz nie mogę nacignac sprężyny. Nie wiem jak, nie wiem czym a w internecie nikt dokładnie nie opisał. Proszę o wytłumaczenie. A i od czego jest ten seger na walku?


HoeronixHD Offline

Moderator

Postów: 1,936
Reputacja: 30
#2
14.10.2017, 12:06
Seger jest po to aby ci wałek nie wypadł, a możesz sobie kupić klucz do naciągania sprężyny na JM


Golibroda Offline

Weteran


Postów: 827
Reputacja: 35
#3
14.10.2017, 13:36
https://www.youtube.com/watch?v=5MrUadSyfA8&t=897s Zobacz od 32 minuty. Tam masz pokazane jak i czym.


Magik Offline

Wprawiony


Postów: 86
Reputacja: 0
#4
14.10.2017, 13:44
Już założyłem dzięki





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rainbow Awaria kopniaka Kacper.Ppppp 3 1,508 02.01.2021, 08:50
Ostatni post: jaro5
  Sprężyna startera kamax672 2 1,454 08.12.2020, 11:27
Ostatni post: emdeiks
  sprężyna kopnika simson s51 mats51 6 2,169 24.03.2020, 11:54
Ostatni post: mats51
  Sprężyna i zębatka kopaka. Grzegrzyk 2 1,436 25.03.2018, 10:16
Ostatni post: Grzegrzyk
  Sprężyna kopki SimsonByCichy 2 1,737 08.03.2017, 17:41
Ostatni post: robigtaa

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa