• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 2 3 4 5 6 … 141 Dalej »
Sr50 nie ma siły jechać

Sr50 nie ma siły jechać

Canderek_ Offline

Nowicjusz


Postów: 2
Reputacja: 0
#1
21.08.2023, 20:40
Witam, od jakiegoś czasu mam problem ze mój simsonek gdy odpalę i próbuje jechac to bardzo go muli i dopiero jak odepchnę się nogami lub ruszę z jakiejś górki to zaczyna już normalnie jechać i to tylko z pierwszego biegu reszta już bez zarzutu, wie ktoś co to może być?
Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.


Leinad_DDR Offline

Zaawansowany


Postów: 498
Reputacja: 21
#2
22.08.2023, 16:39
Co to za Simson ? Jaka pojemność,jaka zębatka zdawcza jaki gaźnik.Czy było tak zawsze czy coś zmieniłeś i się pogorszyło.


Życie jest za krótkie żeby jeździć dieslem.Szczerbol
Canderek_ Offline

Nowicjusz


Postów: 2
Reputacja: 0
#3
22.08.2023, 19:34
Sr50 wszystko seryjne ale dziś zmieniłem świece i jest lepiej





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Simson nie ma siły ruszać na ciepłym silniku jasnow7 14 984 12.07.2024, 23:43
Ostatni post: jasnow7
  Simson s51 nie ma siły jechać Dawid212 14 5,645 08.01.2019, 09:19
Ostatni post: Dawid212
  Simson nie ma siły bez ssania KsD 12 4,942 27.03.2017, 20:47
Ostatni post: KsD
  60/5/3 nie chce jechać snajper095 28 6,794 23.02.2017, 14:15
Ostatni post: snajper095
  Nie chce jechać ... Daniel$ 7 2,956 16.11.2015, 22:37
Ostatni post: Daniel$

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa