• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 114 115 116 117 118 … 141 Dalej »
Strzela ogniem

Strzela ogniem

Elvis2am Offline

Wprawiony


Postów: 52
Reputacja: 2
#1
12.02.2012, 22:54
witam mój sim strzela ogniem gdy go podniosę wrzucę 2 i dam gazu a gdy jadę i dam gazu to chyta muła wiem że ma przebicie na fajce ale nie wiem czy to od tego ?


Szymq3 Offline

Weteran


Postów: 911
Reputacja: 18
#2
12.02.2012, 22:57
moze mu przyjsc dawka paliwa jakas i dostaje iskre i wali ogniem jesli zrobisz te przebicie a tak dalej bedzie to zapłon a walenie ogniem zaczęło sie kiedy przebicie dostał ?


adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#3
12.02.2012, 23:11
swieca, fajka, uboga mieszanka, opozniony zaplon, walniety kondensator, przestawiony przerywacz. Sprawdz to


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
olafejs Offline

Początkujący


Postów: 10
Reputacja: 0
#4
30.03.2012, 17:26
Ciesz sięTongue Możesz szpanować Biggrin





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  SIMSON S51 strzela Przerywa BOCIAN85 8 1,884 15.09.2022, 19:05
Ostatni post: BOCIAN85
  Simson strzela z wydechu tylko przy odpalaniu starterem. Heder 23 7,249 12.10.2019, 18:11
Ostatni post: Heder
  Simson strzela z gaźnika Dawid212 24 7,985 03.10.2018, 23:09
Ostatni post: jaro5
  simson strzela z wydechu i nie kręci na maksa oraz nie ma za bardzo sily #Kacper0o 4 2,494 11.09.2018, 07:09
Ostatni post: Frugas09
  Simson S51 strzela w tłumik Rysiuu 9 5,397 06.05.2018, 10:04
Ostatni post: sm0k01

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa