• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Awarie v
« Wstecz 1 … 130 131 132 133 134 … 141 Dalej »
strzela z tłumika i przerywa na wysokich

Wątek zamknięty 
strzela z tłumika i przerywa na wysokich

..::PoWeR::.. Offline

Doświadczony


Postów: 184
Reputacja: 4
#1
28.07.2010, 10:32
Siemka
Mam taki problem otóż simek przerywa na wysokich i strzela z tłumika.
Dodaje gazu wchodzi na obroty ale przerywa puszczam z gazu buuuuuuuu dodam gazu wejdzie ale przerywa....
Zapłon ustawiałem z 10 razy i nic, iskra jest taka ze by konia zabiła. Przerwę na platynkach też ustawiałem i nic.
Gaźnik mam 16n3 i tez ustawiałem na iglicy kręciłem śrubką od mieszanki i też nic nie dało....

POMOCY!!!!



K0rzeŃ Offline

Habicht


Postów: 445
Reputacja: 6
#2
28.07.2010, 10:37
Wymień kondensator... Czy iskrzy Ci na przerywaczu ?


[Obrazek: loadingtc.gif]
BikePics
Polska Jazda


..::PoWeR::.. Offline

Doświadczony


Postów: 184
Reputacja: 4
#3
28.07.2010, 10:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010, 10:47 przez ..::PoWeR::...)
Też tak myślałem bo wydawało mi sie że raz iskrzy raz nie czyli wina kondensatora ?

Dobra ide do garażu zmienić



K0rzeŃ Offline

Habicht


Postów: 445
Reputacja: 6
#4
28.07.2010, 10:48
No tak wymień tylko na działający...


[Obrazek: loadingtc.gif]
BikePics
Polska Jazda


kamilo4195 Offline

Mentor


Postów: 1,229
Reputacja: 19
#5
28.07.2010, 11:35
Gaźnik jest źle ustawiony po prostu za dużą dawkę dostaje paliwa..TonguePP


.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.


Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile
Szymq3 Offline

Weteran


Postów: 911
Reputacja: 18
#6
28.07.2010, 11:45
mi na platynkach iskrzy i simson zapiernicza jak głupi ;p;p to zobacz ten kondek


Protege Offline

Zaawansowany


Postów: 409
Reputacja: 2
#7
28.07.2010, 12:20
10 razy to mało, ja siedziałem przy zapłonie 2 dni i chodzi-Ł jak burza................................... Biggrin


"Mixol przynajmniej cały się nie spala zawsze go troszkę zostaje i dzięki temu smaruje znacznie lepiej niż np. mobil który spali się calutki i chuja z niego zostaje."
..::PoWeR::.. Offline

Doświadczony


Postów: 184
Reputacja: 4
#8
28.07.2010, 16:18
Dobra zrobiłem już ;p Temat do zamknięcia






  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Simson muli na wysokich obrotach xzahe 10 436 04.06.2025, 22:23
Ostatni post: twojstara1
  SIMSON S51 strzela Przerywa BOCIAN85 8 1,885 15.09.2022, 19:05
Ostatni post: BOCIAN85
  simson szarpie na bardzo wysokich obrotach BOCIAN85 3 1,376 02.09.2022, 22:36
Ostatni post: BOCIAN85
  Przerywanie na wysokich obrotach Krystianb 1 1,640 03.09.2020, 18:56
Ostatni post: jaro5
  Simson strzela z wydechu tylko przy odpalaniu starterem. Heder 23 7,254 12.10.2019, 18:11
Ostatni post: Heder

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa