31.08.2010, 09:20
Witam!
Mam pytanie : jakie świece według was są najlepsze ??
Mam pytanie : jakie świece według was są najlepsze ??
|
31.08.2010, 09:20
Witam!
Mam pytanie : jakie świece według was są najlepsze ??
31.08.2010, 10:20
Izolator Spezial niemiecka świeca,i jeszcze jest dobra NGK
Simson S51 Enduro 1990r. > MZ ETZ 251 1990r. > Suzuki GS500E 1996r.
Pomogłem daj + do reputacji Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje
31.08.2010, 10:57
A podobno pasuje taż świeca z malucha??
31.08.2010, 12:46
Iskra F100s, NGK albo izolator Spezial
31.08.2010, 13:06
Chyba (na pewno
) był o tym temat. Zamykam
... gadasz coś za plecami,
Dla mnie to żadna krzywda, ale kur*a pamiętaj, że się ze mną nie igra ! |
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| świeca isolator simson s51 | Natan459 | 4 | 1,218 |
09.09.2022, 17:53 Ostatni post: adasiek185 |
|
| świeca simson s51 | Natan459 | 3 | 1,128 |
08.09.2022, 21:40 Ostatni post: Qwet |
|
| Świeca do Simson | Arek67 | 4 | 1,864 |
05.07.2022, 12:04 Ostatni post: Qwet |
|
| Świeca | Diablo | 2 | 1,242 |
15.08.2019, 10:30 Ostatni post: Diablo |
|
| świeca | jery.g | 3 | 1,511 |
22.05.2018, 23:04 Ostatni post: jery.g |
|